SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
24.08.2017

Ženy remizovaly v improvizované sestavě v Olomouci

Po utkáních v Rakousku se představily naše ženy na palubovce tradičního soupeře v Olomouci. Podle olomouckého webu viděli diváci pohlednou házenou a utkání skončilo remízou 25:25, když naše hráčky měly po úvodní půli dvoubrankový náskok.

DHK Zora Olomouc – SHK Veselí n. M. 25:25 (11:13)

Veselanky odjely do Olomouce bez obou gólmanek, které mají hájit naši svatyni ve společné česko-slovenské MOL lize. „Jana Vašulková nemá ještě doléčenou zraněnou nohu a Simona Lekešová utrpěla v Rakousku otřes mozku po přímém zásahu míčem do hlavy,“ vysvětlil kouč Veselí Ľuboš Hudák. V Olomouci tak veselskou bránu hájila dvojice dorostenek: Hřebejková – Hess. V dresu Veselí se na Hané představila i sedmadvacetiletá Němka Angelika Luberecka, která má za sebou účinkování v nejvyšší polské soutěži a druhé německé Bundeslize. „Je u nás na týden na zkoušku. Jedná se o levé křídlo,“ upřesnil Hudák.
V samotném zápase si ani jeden celek nedokázal vypracovat více, než dvoubrankový náskok a zápas skončil tak zaslouženou remízou.

Veselí: Hřebejková, Hess – Slováková 2, Olšovská 6/1, Žáčková, Vinklárková 2, Soldánová 1, Šustková 3, Valovičová, Lukšíková 2, Divílková 1, A. Klimešová, K. Klimešová, Novotná 7/4, Luberecka 1.
Rozhodčí: J. Novotný, Baader.
Sedmičky: 5/4:8/5.
Vyloučení: 5:5

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem