SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
08.12.2017

XXII. Ročník Mikulášského turnaje mini - žaček

Pátek 8.12.2017

     
                   
                   

1.

15:30

16:00

 

SKH Velká n. Vel.

Junior Zlín B

 

2.

16:00

16:30

 

SHK Veselí n.Mor.

Junior Zlín A

 

3.

16:30

17:00

 

SKH Velká n. Vel.

DHC Slávia Praha

4.

17:00

17:30

 

HK Ivančice

 

HK Slovan Duslo Šaľa

5.

17:30

18:00

 

Junior Zlín A

 

Dunajská Streda

6.

18:00

18:30

 

SHK Veselí n.Mor.

HC Háje Praha

 

7.

18:30

19:00

 

Junior Zlín B

 

HK Ivančice

 

8.

18:00

18:30

 

DHC Slávia Praha

HK Slovan Duslo Šaľa

9.

18:30

19:00

 

TJ Sokol Písek

 

HC Háje Praha

 
                   
                   
   

Sobota 9.12.2017

 

   
                   

10.

8:30

9:00

 

Dunajská Streda

SHK Veselí n.Mor.

11.

9:00

9:30

 

SKH Velká n. Vel.

HK Ivančice

 

12.

9:30

10:00

 

HC Háje Praha

 

Junior Zlín A

 

13.

10:00

10:30

 

Dunajská Streda

TJ Sokol Písek

 

14.

10:30

11:00

 

Junior Zlín B

 

HK Slovan Duslo Šaľa

15.

11:00

11:30

 

DHC Slávia Praha

HK Ivančice

 

16.

11:30

12:00

 

SHK Veselí n.Mor.

TJ Sokol Písek

 

17.

12:00

12:30

 

SKH Velká n. Vel.

HK Slovan Duslo Šaľa

18.

12:30

13:00

 

Junior Zlín B

 

DHC Slávia Praha

19.

13:00

13:30

 

TJ Sokol Písek

 

Junior Zlín A

 

20.

13:30

14:00

 

A2

   

B1

   

21.

14:00

14:30

 

A5

   

B5

   

22.

14:30

15:00

 

A3

   

B3

   

23.

15:00

15:30

 

A2

   

B2

   

24.

15:30

16:00

 

A4

   

B4

   

25.

16:00

16:30

 

A1

   

B1

   

26.

16:30

17:00

 

A3

   

B2

   

27.

17:00

17:30

 

A2

   

B3

   

28.

17:30

18:00

 

A3

   

A1

   

29.

18:00

18:30

 

B1

   

B3

   
                   
                   
                   
                   
 

19:00

20:00

 

Večerní program pro hráčky a ostatní

 
       

na hale .

       
                   
                   
                   
 

Neděle 10.12.2017

   
                   

30.

8:00

8:30

 

B4

 

B5

     

31.

8:30

9:00

 

B2

 

A1

     

32.

9:00

9:30

 

A4

 

A5

     

33.

9:30

10:00

 

A2

 

A3

     

34.

10:00

10:30

 

B1

 

B2

     

35.

10:30

11:00

 

B3

 

A1

     

36.

11:00

11:30

 

A4

 

B5

     

37.

11:30

12:00

 

B4

 

A5

     

38.

12:00

12:30

 

B2

 

B3

     

39.

12:30

13:00

 

A1

 

A2

     

40.

13:00

13:30

 

B1

 

A3

     
                   
                   

13:20

 

Slavnostní ukončení turnaje

     
                   
                   
                   
                   
 

 

     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
                   

 

Hlavní patneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem