SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
19.09.2018

Veselanky přivítají Šaľu už v pátek!

Úvod 3. kola MOL ligy házenkářek obstará páteční předehrávka celků SHK Veselí nad Moravou a HK Slovan Duslo Šaľa. Oba celky přitom mají ambice bodovat. Diváky tak čeká bezesporu atraktivní utkání, které může být považováno i za šlágr kola.

Předpokládám, že nás z dosavadního průběhu MOL ligy čeká zatím nejtěžší utkání. Šaľa má letos z hlediska slovenského šampionátu cíl hrát minimálně finále a předpokládám, že bude hrát i v horní části tabulky Interligy. Před sezónou jí sice odešlo několik hráček, ale podařilo se jí kádr vhodně doplnit mladými hráčkami, juniorskými a seniorskými reprezentantkami. Určitě to tedy nebude lehký soupeř. Výhodou pro nás je, že budeme mít výhodu domácího prostředí, kde nás určitě podpoří fanoušci, což by nám mohlo dodat energii do žil,“ předpovídá kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

Hráčky Veselí přitom chtějí udržet oba body doma. „Máme hodně natrénováno a kádr má dobrou kvalitu. Věřím proto, že bychom mohly navázat na úvodní dvě vítězství a získat oba body. Diváci se mohou těšit na zajímavou házenou a tímto je zvu do haly,“ láká za hráčky diváky do haly křídelnice domácího celku Veronika Žitňanová.
Utkání se hraje od 18.30 ve veselské hale.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem