SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
11.01.2017

Veselanky čeká derby ve Zlíně, přípravu komplikuje chybějící video

Přestože Interliga končí teprve svou první polovinu, házenkářky Veselí nad Moravou vědí, že pokud chtějí pomýšlet na postup do play – off, budou muset rychle začít sbírat body. V derby se Zlínem by se jim hodily o to víc, že by byly dovezeny z hostující palubovky.

„Zápas se Zlínem je pro nás hodně důležitý. Hraje se v něm v podstatě o čtyři body. Proto nás mrzí, že nám přípravu na utkání komplikuje to, že neexistuje záznam duelu Šaľa – Zlín. Pořadatelé v Šaľe totiž měli nějaké technické problémy a video se jim nepodařilo natočit. Neznáme tak aktuální formu našeho soupeře,“ přiznal kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

S poněkud rozporuplnými pocity se bude do Zlína vracet Eva Kalivodová. Dravé křídlo totiž přišlo před sezónou do Veselí právě z obuvnického města a o víkendu bylo povzbuzovat své sestry hrající za Zlín.
„Určitě to nebude lehký zápas. Duely Zlína a Veselí totiž bývají častokrát velmi napínavé. Zlín má na každém postu velmi dobrou hráčku a na střídačce navíc i kvalitní náhradu. Musíme si pohlídat jejich útočné kombinace. Hlavně si asi budeme muset dávat pozor na středu, kde nám může dělat problémy Denisa Kamenářová,“ domnívá se Kalivodová.

Hudák ovšem rovnou avizuje, že se jen na jednu hráčku soupeře nezaměří. „Myslím si, že bránit jednu nebo dvě hráčky je nesmysl, protože Zlín má kvalitní kádr a dokázal by s touto situací poradit. Jeho hráčky nejsou v Interlize žádnými nováčky. Abychom mohli uspět, budeme muset podat kolektivní výkon,“ doplnil Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem