SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
04.09.2018

V sobotu startuje Interliga, Veselanky přivítají Písek

Vyrovnaný zápas čekají na úvod sezóny házenkářky SHK Veselí nad Moravou v duelu se Sokolem Písek. O svém soupeři příliš informací nemají, očekávají, že tahouny týmu budou letní posily Alena Šetelíková a Marta Krouská.
„Abych řekl pravdu, o Písku toho moc nevíme. Samozřejmě jsme zaznamenali změny v kádru, které tam měly, ale hrát jsme je neviděli. První zápasy jsou přitom vždy hodně nevyzpytatelné. Budeme se proto hlavně snažit, abychom nebyli moc nervozní, protože z toho by pramenily zbytečné chyby,“ uvědomuje si kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

V hodně složité situaci bude dravý štírek v podobě Michaely Boorové, která poprvé v životě změnila svůj klubový dres a hned v prvním mistrovském zápase nastoupí proti svému mateřskému klubu. „Bude to pro mne opravdu velmi těžké. Po 18 letech jsem vyměnila klub a hned budu hrát proti Písku, kde jsou holky mojí druhou rodinou. Abych řekla pravdu, moc se na to netěším. Hlavně si budu přát, aby se nikdo nezranil a vše proběhlo v klidu. Písek bude určitě dobře připraven. Navíc i díky tomu, že je začátek sezóny, myslím, že to bude hodně vyrovnané. S bývalými spoluhráčkami jsem v kontaktu a vím proto, že měly kvalitní přípravu. Říkaly, že makaly tak, jak nikdy předtím. Navzájem se ale nehecujeme. Ája Šetelíková bude určitě velkou posilou týmu. Martu Krouskou ale osobně neznám. Pamatuji si ji spíš ještě z dob, když jsem jako malá na ni koukala z hlediště, když hrála. A podle všeho budu hrát právě proti ní, takže to bude asi hodně zajímavé,“ přiznala s úsměvem Boorová.

Utkání ve Veselí se bude hrát v tradičním čase, v sobotu od 17 hodin.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem