SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
26.10.2016

V sobotu přivítáme českého mistra

Zajímavou házenou s jasným favoritem. Tak by se dala ve stručnosti popsat pozvánka na 8. kolo Interligy žen, v němž náš celek přivítá českého mistra z Mostu. Nejen diváky, ale i našeho kouče bude tentokrát hodně zajímat, která z hráček bude do soboty zdravotně v pořádku.
„Rádi bychom navázali na předchozí domácí výkony. Budeme to mít ale tentokrát hodně těžké. Polovina hráček je ve stavu nemocných a vůbec nevím, kdo bude vlastně schopen hrát. kanonýrka Olšovská je navíc čerstvě po operaci ruky a v Porubě se nám do toho zranila i Kalivodová, která na 100 % také nenastoupí, musí na magnetickou rezonanci s kolenem,“ povzdechl si kouč SHK Veselí nad Moravou Slavomír Varga.
Veselanky proto tuší, že odehrají v této sezóně zatím jednoznačně nejtěžší zápas před vlastními diváky. „Most je jeden z nejlepších týmů celé soutěže, takže už předem bylo dáno, že to bude velmi těžké utkání. Mají velmi dobře obsazené všechny posty. My jsme tentokrát v pozici, že nemáme co ztratit, můžeme jen překvapit,“ domnívá se brankářka Kristína Sedláčková.
Na únavu Mostu tým Veselí vůbec nespoléhá. Na náročný program posledních týdnů je totiž tento celek podle Vargy dobře připraven. „Má v podstatě dva paralelní týmy, šířku a kvalitu kádru má takovou, že výpadek formy několika hráček, dokáže tento tým snadno nahradit. Určitě proto nemůžeme počítat s tím, že nás budou nějak šetřit a ulehčovat nám situaci. Ze zápasu přesto chceme odejít s důstojností,“ dodal Varga.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem