SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
07.04.2017

V sobotu na Interligu, ženy hostí Prešov

S cílem konečně dovést nadějně rozehrané utkání do vítězného konce nastoupí v sobotu od 17 hodin proti Prešovu házenkářky z Veselí nad Moravou. Kouč Veselí Ľuboš Hudák se opět bude muset obejít bez klíčových kanonýrek Olšovské a Šustkové, které zůstávají na marodce.
„Budeme opět nekompletní, ale hrajeme před domácími diváky. Musíme to proto zkombinovat tak, abychom dokázali zraněné hráčky nahradit,“ hlásá před utkání kouč Veselí.
Hráčky očekávají, že se diváci opět mohou těšit na zajímavou házenou. „Prešov usiluje o třetí příčku před slovenským play – off, aby se vyhnul v semifinále mistrovským Michalovcům. Určitě proto bude chtít od nás body získat. My se ale budeme snažit, aby zůstaly doma. Myslím, že se diváci mohou těšit na dynamickou a atraktivní házenou,“ předvídá spojka Jasmínka Vargová.
Sílu soupeře oceňuje i veselský trenér. „Vůči minulému roku je Prešov již vyzrálým celkem, který je schopen porazit i favorizované celky. Bude to proto těžké a věřím, že i atraktivní utkání,“ doplnil Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem