SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
10.11.2017

V sobotu čeká Panenky derby se Zlínem

Více než 2,5 roku neprohrály házenkářky SHK Veselí nad Moravou ve své hale v soutěžním zápase se Zlínem a rády by na tuto bilanci navázaly. Přestože se jedná tradičně o derby, veselská kabina zápas určitě nijak nehrotí.
„Duel se Zlínem vnímáme jako každý jiný zápas. Našim cílem bude určitě vyhrát a ukázat přitom divákům, že umíme hrát dobrou házenou,“ hlásí před zápasem kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
Ve veselském dresu se představí i bývalá hráčka Zlína Kateřina Novotná. „Když jsem ještě hrávala za Zlín, měly jsme s veselskými brankářkami problém. To by Zlínu mohlo vydržet, i když si myslím, že brankářky tentokrát zápas nerozhodnou. Oba týmy je totiž mají kvalitní. Pokud chceme uspět, musíme odehrát dobrý zápas v obraně. Zlín má mladý a bojovný kádr, nic nám nedaruje. Domnívám se proto, že diváci uvidí vyrovnaný zápas,“ domnívá se Novotná.
Veselský kouč věří, že jeho svěřenkyně neselžou v koncovce. V Mostě jsme neodehráli špatný zápas, bohužel nám ale ve druhém poločase odešla střelba, což nás stálo lepší výsledek. Na to si budeme muset dávat pozor,“ upozorňuje své svěřenkyně Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem