SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
29.10.2015

SHK Veselí nad Moravou – Slávia Partizánske 19:26 (10:11)

Po šesti minutách vedly domácí házenkářky 4:0 a ... Utkání však dál nabídlo krásné drama, v němž se skóre přelévalo. Vždyť v polovině prvního dějství se hrálo 6:6. Ovšem již za šest minut už zase Panenky vedly o čtyři branky. Ale v poločase měly navrch hráčky Partizánskeho 11:10. Ještě do 40. minuty se hrálo remízově, následně se hostující tým „pustil“ do trháku, na který domácí nedokázali reagovat.

 

Nejvíce branek: Soldánová 7, Šustková 5/2, Lukšíková 4 – Michnová 8/2, Savičová, Geričová 4, Hollá 3. Rozhodčí: králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2.  Vyloučení: 3:3. Diváci: 240.

 

Radim Pernický, trenér Veselí nad Moravou: „Musím pogratulovat soupeři k vítězství, výsledek odpovídá současnému stavu našeho mužstva. Já musím smeknout před holkami, jak bojovaly, s tím vším, s čím se potýkáme. Každopádně bych chtěl vyzdvihnout jednu hráčku nad ty všechny, a to je Nikol Soldánová, protože na svůj věk odehrála vynikající utkání.“

 

Peter Olšavský, trenér Slávie Partizánske: „Nejsem na sto procent spokojený, ale vyhráli jsme u soupeře, který je velmi nepříjemný doma a vždycky se nám tady hrálo velice těžce. Velmi málo minut jsme dodržovali, co jsme chtěli hrát. V prvním poločase se nám nedařilo střelecky, v obraně jsme se nehýbali, byli jsme pasivní.”

Zdroj:http://www.zeny.chf.cz/content.aspx?contentid=18711

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem