SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
21.02.2016

SHK Veselí nad Moravou – Baník Most 15:35 (8:14)

Házenkářky Mostu dokázaly dostát papírovým předpokladům a už v první poločase přehrávaly domácí celek Veselí nad Moravou. Na konci prvního poločasu vedly nad Veselankami šestibrankovým rozdílem. Po vyrovnaných prvních deseti minutách si vypracovaly čtyřbrankový náskok (4:8) a poté, co domácí ztrátu mírně zkorigovaly, ovládly Mostečanky závěr první třicetiminutovky a do druhé poločasu vstupovaly za stavu 8:14. Černí andělé dominovali na hřišti i ve druhém poločase a ve 39. minutě vedli už desetibrankovým rozdílem (10:20) a ani potom neměli dost. V poslední patnáctiminutovce byly Mostečanky střelecky prakticky dvakrát úspěšnější než domácí celek a dokráčely si suverénně ke dvěma bodům za vítězství o dvacet branek (15:35).

 

Nejvíce branek: Šustková 4/1, Vargová 3/1, Lukšíková 3 – Súkenníková 7, Schererová 6, Jeřábková 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/1. Vyloučení: 2:5. Diváci: 450.

 

Radim Pernický, trenér SHK Veselí nad Moravou: “Gratuluji soupeři k jednoznačnému vítězství, kdy nás vrátil opět nohama na zem. Budeme se muset zamyslet a najít příčinu, proč neustále děláme 17, 18. 19 technických chyb a samozřejmě neproměňujeme jednoduché nebo tutové náskoky, střelbu z volné ruky a vyložené šance. V prvním poločase jsme byli spokojeni, protože jsme plnili přesně, co jsme si řekli a dokázali jsme udržet soupeře pouze na čtyřech rychlých protiútocích, ve druhém poločase jsme v tomhle polevili. Dneska jsme se nebyli schopni prosadit ze spojek, ani jedna spojka nebyla schopna zakončit z dálky.”

Peter Dávid, trenér Baníku Most: “Velmi intenzivně jsme se připravovali, jelikož stoupající tendence hry Veselí nad Moravou a zápas s Porubou nás trochu vystrašily. Zápas byl ze začátku velmi obtížný, soupeř nám kladl silný odpor, ale s přibývajícím časem, s naší ofenzivní obranou jsme soupeři hru znepříjemnili. Já jsem rád, že jsme to utáhli šedesát minut v tom vysokém tempu. Jsme po takovém výsledku spokojení a přeji Veselí do budoucnosti všechno nejlepší.”

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem