SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
27.07.2016

Prezident klubu: Kostru týmu se nám podařilo udržet

Stabilizovat kádr a nebát se dávat příležitost mladým a nadějným hráčkám. V tomto trendu chce pokračovat prezident SHK Veselí nad Moravou Miloš Körösi. Před nadcházející sezónou věří, že se mu podaří vhodně doplnit kádr.

“Do přípravy se zapojilo, nebo zapojí několik nových hráček. Jednak tady máme Slovenku Kristinu Pastorkovou z Bytče, která v minulé sezóně hrála Interligu za ŠKP Bratislava. Jedná se o dvaadvacetiletou pivotku, která v soutěži nastřílela 35 branek. Dále k nám přišla Kateřina Novotná, což je levoruké křídlo ze Zlína. V Interlize žen loni nastřílela rovných dvacet branek. Ze stejného města k nám zamířila i osmnáctiletá brankařka Jana Vašulková, která v uplynulé sezóně střídavě hrála za družstvo starších dorostenek a první ligu žen. Na svém kontě má i jeden interligový start. Do týmu se zároveň po mateřské dovolené vrací jednadvacetiletá spojka Kateřina Slováková. Přibližně v polovině srpna se do přípravy zapojí i odchovankyně Veselí nad Moravou Anna Balážová. Jedná se o dvacetiletou spojku, která loni hrála v prvoligových Kunovicích. Skončila na 11. místě mezi kanonýrkami s 92 brankami. V jednání jsou ještě další dvě až tři hráčky.“

V rubrice odchodů zatím naštěstí moc zápisů není. „V tomto směru evidujeme po skončení minulé sezóny zatím jen jednu potvrzenou velkou ztrátu, kterou je Petra Varjassiová. Ta odešla do rakouského Stockerau,“ doplnil Körösi.
 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem