SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
28.10.2019

Panenky si otevřely v Hlohovci střelnici

Nejvyšší soutěž házenkářek má za sebou kompletní 8. kolo a o překvapení v něm nebyla nouze. Pražská Slavia po minulém kole, kdy vybojovala remízu v Michalovcích, padla v Hodoníně. Michalovce naznačují, že jsou zřejmě v útlumu, když prohrály v Dunajské Stredě (v minulém kole porazily Panenky Dunajskou Stredu 33:24). A velmi blízko k překvapení bylo i v Mostě, kde ještě 5 minut před koncem svítil stal 26:31. Domácí hráčky ale změnily obranný styl, posledních 300 sekund vyhrály 6:0 a utkání 32:31. Překvapení se naštěstí nekonalo v Hlohovci, kde naše ženy jasně potvrdily roli favorita. Po 8. kole je nicméně zajímavý pohled na tabulku. Kdo chce do českého play – off, musí být aktuálně nejhůře na 4. místě společně česko-slovenské tabulky! Žádný ze slovenských celků totiž není v elitní čtyřce, a to MOL liga, resp. Interliga nikdy ve své historii v této fázi hry ještě nepamatuje.

HC Sporta Hlohovec – SHK Veselí nad Moravou 25:44 (11:22)

Toto bylo jednoznačné. Veselí se konečně dostalo zase pevně na nohy a odskákal to nováček z Hlohovce. Třináct branek z ruky Boorové, k tomu sedm přidala Michalková, šest Kučerová. To byla pořádná nálož. Už o poločase bylo prakticky rozhodnuto, když hosté vedli v Hlohovci o jedenáct gólů. V tom druhém poločase se dokonce zasvítila čtyřicítka a Veselí veze domů výsledek 44:25.

Sestava a branky Veselí:
Nejezchlebová, Hřebejková – Kučerová 6/1, Víchová 2, Novotná 4, Štipčáková 4, Vodná 2, Michálková 7, Kutálková 4, Pastorková, Kubáčková 2, Boorová 13.


Nejvíce branek Hlohovce: Demajová 6/3, Skaličanová 4, Czuczorová 3, Kolečániová 3.
Rozhodčí: Oťapka, Nagy.
Sedmimetrové hody: 4/3 : 1/1.
Vyloučení: 1:5.
(komentář k utkání převzat z chf.cz)


Hlavní partneři

Omina sport
VEOS
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
DuoLife
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem