SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
24.04.2018

Panenky se pokusí po roce opět porazit pražskou Slavii

Semifinále play – off se letos hraje na dva vítězné zápasy. Začíná se přitom vždy na palubovce týmu, který v dlouhodobé části skončil hůře. V duelu 2 a 3. celku tabulky tak bude mít nejprve výhodu náš tým, v případě 1. a 4. celku Olomouc. V následující sobotu se hrají odvety na palubovkách lépe umístěných týmů v dlouhodobé soutěži, tedy v Praze na Slavii a v Mostě. Jestliže jeden z týmů oba zápasy vyhraje, postupuje do finále. Jestliže by nastala situace, že každý z celků bude mít na svém kontě jednu výhru a jednu prohru (zápas v play – off nemůže skončit remízou, pokud by zápas skončil nerozhodně, prodlužovalo by se a případně házely i sedmimetrové hody až do rozuzlení), hrál by se rozhodující třetí zápas opět na hřišti celku, který v dlouhodobé části skončil výše, tedy na Slavii a v Mostě.

Naše hráčky v této sezóně Slavii ještě neporazily, takže mají určitě velkou motivaci tuto bilanci změnit. V MOL lize se oba celky utkaly dvakrát, nejprve Slavia doma zvítězila 34:28, v odvetě ve Veselí se pak zrodila po fantastické trefě Jany Šustkové remíza 22:22. Oba celky na sebe narazily i v semifinále Českého poháru v Praze, kde Slavie zvítězila 30:25.

Nejen fanoušci Veselí, ale možná i Slavie si ale pamatují 13. duben 2017, kdy Panenky porazily pražský celek 23:22, a to dokonce na jeho palubovce. Nejlepšími střelkyně utkání byly tehdy za domácí Galušková se 6 brankami a Šustková ze Veselí s 5 góly. Hodně napínavý byl přitom i zápas ve Veselí nad Moravou, když pro změnu zvítězila Slavia Praha 28:25.

 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem