SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
15.02.2017

Panenky chtějí oplatit Partizánskému porážku, věří, že v sobotu uspějí

Opět se sousedem v tabulce a s dalším slovenským týmem se v sobotu utkají naše ženy. Zatímco minulý týden hrály na palubovce 11. Trenčína, nyní přivítají 9. Partizánske a ani tentokrát by nechtěly z utkání vyjít bodově na prázdno.
„Určitě jim chceme vrátit těsnou prohru, kterou jsme si tam u nich na podzim připsali. Důležité bude mít dobře postavenou obranu. Partizánske z ní totiž dokáže velmi dobře těžit zakládáním rychlých protiútoků,“ upozornil na nebezpečný prvek soupeře kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
Zápas na Slovensku si velmi dobře vybavuje spojka Dagmar Lukšíková, která si tehdy připsala do statistik jednu vstřelenou branku. „U soupeře si musíme dávat největší pozor na Klaudii Michnovou, která jim tvoří celou hru. Myslet ale samozřejmě nemůžeme jen na ni, ale také se připravit na celý tým. Prohra o gól, která vznikla pár sekund před koncem, nás tehdy hodně mrzela. Máme jim co vracet. Věřím, že nám v tom fanoušci pomůžou,“ pozvala diváky na zápas Lukšíková.
Hudák zároveň věří, že se mu podařilo odstranit problém viděný ve druhých poločasech duelů se Zlínem a Šaľou. „Jednou z hlavních chyb bylo nasazení, tedy ochota více bojovat. To byl náš kámen úrazu. V Trenčíně se toho hráčky vyvarovaly. Doufám, že se nám to opět podaří i proti těžšímu soupeři, jakým Partizánske, při vší úctě k Trenčínu, bezesporu je,“ dodal kouč SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem