SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
03.10.2018

Panenky čeká těžký zápas v Olomouci

Házenkářkám SHK Veselí nad Moravou vyšel vstup do MOL ligy na výbornou, když všechny 3 úvodní zápasy vyhrály a usadily se na samé špici tabulky. Nyní ale jedou do Olomouce, která je hlavně v domácí hale velmi silná.

„Olomouc je v domácím prostředí podstatně silnější než v zápasech venku a hraje opravdu velmi dobře. Rozhodně si nechceme zopakovat zápas z minulé sezóny, kdy jsme tam prohrávali po téměř třech čtvrtinách utkání o 10 branek, a nakonec tam podlehli o gól. Olomouc má kvalitní tvrdou obranu, takže je možné, že na každé chybě bude hodně záležet,“ upozorňuje kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

Porážku Hanaček v Mostě v minulém kole trenér Veselí vnímá pro svůj tým jako velkou nevýhodu. „Odehrály tam vyrovnaný poločas, v tom druhém na ně přišel zkrat, to se ale může stát úplně každému týmu. Výhoda to pro nás rozhodně není, naopak! Dá se předpokládat, že je to v dalším utkání tzv. nakopne k tomu, aby podaly mnohem lepší výkon. Bohužel to vyšlo právě na nás, takže to bude o to těžší,“ zdůraznil Hudák.

V loňské sezóně byla Tereza Kubáčková oporou Hanaček, nyní se vůbec poprvé postaví na hřišti proti svým bývalým spoluhráčkám. „Hecujeme se prakticky pořád. Holky z bývalého týmu vídám občas i o víkendech. Oni ví, že se docela bojím koček, takže si ze mne dělají legraci, že nám do šatny nějaké hodí. Prý se mám na co těšit, tak jsem na to zvědavá,“ přiznala se smíchem kanonýrka SHK Veselí nad Moravou. Osobní bránění ale neočekává: „Nepředpokládám to, možná s postupem zápasu, pokud by se zápas pro Olomouc nevyvíjel dobře, tak by trenér Hegar něco zkusil, ale osobku vážně nepředpokládám,“ dodala Kubáčková.

Zápas v Olomouci začíná v sobotu od 17.30.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem