SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
17.11.2018

Na Memoriálu Milana Příhonského skončily boje v základních skupinách, v neděli jde o pořadí

Pouze jediný tým dosud nepoznal hořkost porážky, a tím je Slavie Praha, která suverénně vyhrála skupinu B a společně s Šaľou a Kunovicemi postoupila do finálové skupiny o 1. – 6. místo. V ní budou hrát i naše děvčata, tedy mladší žačky SHK Veselí nad Moravou, které vyhrály skupinu A. Na svém kontě mají jedinou, a navíc těsnou prohru s Pískem 11:12. Bohužel právě tento výsledek se jim bude v další části počítat, protože do finálové skupiny postoupil i Písek a Háje. Zápasy ze základních skupin se totiž započítávají do dalších bojů. V příloze máte obě tabulky základních skupin + rozdělení na skupiny o konečné pořadí, v jakých se bude hrát v neděli.

I ze soboty je k dispozici pár fotek ke stažení (bohužel mají rušivou čáru způsobenou nejspíš vadou na závěrce), najdete je tady: https://uloz.to/!z6IxAJZoFaa6/vyber-zip


Sobota: 17.11.2018

8:00 - 8:25        HC Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa 6:13
8:25 - 8:50        TJ Sokol Písek – HC Tatran Stupava 15:8
8:50 - 9:15        HC Háje Praha – Jiskra Havlíčkův Brod 9:6
9:15 - 9:40        TJ Otrokovice – SHK Kunovice 8:6
9:40 - 10:05      DHK Zora Olomouc – SHK Veselí nad Moravou 4:9
10:05 - 10:30    SKH Velká nad Veličkou –DHC Slávie Praha 4:12
10:30 - 10:55    THA Martin – HK Slovan Duslo Šaľa 5:6
10:55 - 11:20    Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Písek 9:16
11:20 - 11:45    Iuventa Michalovce – HC Háje Praha 1:14
11:45 - 12:10    HC Zlín – TJ Otrokovice 8:6
12:10 - 12:35   HC Tatran Stupava – SHK Veselí nad Moravou 4:13
12:35 - 13:00    SHK Kunovice – THA Martin 10:10
13:00 - 13:25    TJ Sokol Písek – SHK Veselí nad Moravou 12:11
13:25 - 13:50    SKH Velká nad Veličkou – HK Slovan Duslo Šaľa 3:13
13:50 - 14:15    Iuventa Michalovce – DHK Zora Olomouc 0:13
14:15 - 14:40    DHC Slávie Praha – HC Zlín 15:7
14:40 - 15:05    TJ Otrokovice – THA Martin 4:10
15:05 - 15:30    HC Háje Praha– SHK Veselí nad Moravou 8:12
15:30 - 15.55    SKH Velká nad Veličkou – SHK Kunovice 4:12
15:55 - 16:20    HC Háje Praha – TJ Sokol Písek 7:7
16:20 - 16:45    DHK Zora Olomouc – Jiskra Havlíčkův Brod 9:8
16:45 - 17:10    HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce 7:1
17:10 - 17:35   HK Slovan Duslo Šaľa – SHK Kunovice 9:10
17:35 - 18:00    HC Zlín – SKH Velká nad Veličkou 11:4
18:00 - 18:25    DHC Slávie Praha – THA Martin 11:3
18:25 - 18:50    TJ Sokol Písek – DHK Zora Olomouc 8:11
18:50 - 19:15    HC Tatran Stupava – Jiskra Havlíčkův Brod 7:8
19:15 - 19:40    TJ Otrokovice – DHC Slávie Praha 8:9

Neděle: 18.11.2018

  8:00  - 8:25            Stupava   - Otrokovice                
  8.25  - 8:50            Havlíčkův Brod - Martin
  8:50  - 9:15            Háje - Kunovice
  9:15  - 9:40            Písek - Šaľa
  9:40  - 10.05          Michalovce – Velká nad Vel.
10:05  - 10:30           Olomouc - Zlín
10:30  - 10:55           Veselí nad Mor. - Kunovice
10:55  - 11:20           Háje – Slavie Praha
11:20  - 11:45           Michalovce - Otrokovice
11:45  - 12:10           Havlíčkův Brod - Zlín
12:10  - 12:35           Veselí nad Mor. - Šaľa
12:35  - 13:00           Písek – Slavie Praha
13:00  - 13:25           Stupava – Velká nad Vel.
13:25  - 13:50           Olomouc - Martin
13:50  - 14:15           Písek - Kunovice
14:15  - 14:40           Háje - Šaľa
14:40  - 15:05           Veselí nad Mor. - Slavie Praha

15:15    Slavnostní ukončení turnaje

Hlavní patneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem