SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
17.11.2017

Mladší žačky budou hrát ve finálové skupině

Dobojováno! Obě základní skupiny XIII. ročníku Memoriálu Milana Příhonského jsou dohrány. Do finálové skupiny, která se hraje v sobotu, postoupily týmy: Šaľa, Slavia Praha (modrý tým), Malacky/Rohožník, Iuventa Michalovce A, Písek a naše děvčata z SHK Veselí nad Moravou. Ve skupině o 7. – 10. místo se utkají: Havlíčkův Brod, Slavia Praha (červený tým), Háje Praha a SKH Velká nad Veličkou a konečně ve skupině o 11. – 14. místo se utkají: DDM Strážnice, ŠKP Bratislava, TJ Tatran Bohunice a Michalovce B. Výsledky týmů, které na sebe narazily už v základní skupině se započítávají.

XIII. Ročník Memoriál Milana Příhonského – výsledky 2. dne:                                                                    

Iuventa Michalovce A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 10:8                      
HC Háje Praha - HK Slovan Duslo Šaľa                                 4:8                        
TJ Sokol Písek - ŠKP Bratislava                                           16:6                     
TJ Tatran Bohunice Brno - Iuventa Michalovce B                 10:4                     
DHC Slávia Praha Č  - SHK Veselí nad Moravou                4:17      
TJ Strojár Malacky - SKH Velká nad Veličkou                       12:9                     
Iuventa Michalovce A - TJ Sokol Písek                                 10:9                     
HC Háje Praha - DHC Slávia Praha M.                                  1:12                     
DDM Strážnice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                             6:10                                     
Iuventa Michalovce B - HK Slovan Duslo Šaľa                       0:17                     
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce A                                   5:18                     
TJ Tatran Bohunice Brno - TJ Strojár Malacky                        6:13      
TJ Sokol Písek - DHC Slávia Praha Č.                                   17:7                     
SKH Velká nad Veličkou - HC Háje Praha                               7:11                     
SHK Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod            9:9                        
DHC Slávia Praha M. - Iuventa Michalovce B                        22:2                     
ŠKP Bratislava - DDM Strážnice                                              8:13                     
HK Slovan Duslo Šaľa - SKH Velká nad Veličkou                  12:3                     
Iuventa Michalovce A - DHC Slávia Praha Č.                          9:6                        
TJ Strojár Malacky - HC Háje Praha                                        6:4                        
SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek                            8:10                     
TJ Tatran Bohunice Brno - DHC Slávia Praha M.                    2:12      
DDM Strážnice - Iuventa Michalovce A                                   5:12                     
TJ Strojár Malacky - Iuventa Michalovce B                              7:0                        
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ŠKP Bratislava                               7:3                        
HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slávia Praha M.                        9:7                        
TJ Sokol Písek - DDM Strážnice                                              17:5                     
HC Háje Praha - TJ Tatran Bohunice Brno                              9:6

 Pár fotek z 2. dne ke stažení najdete tady: https://uloz.to/!ROv4LNU4IcEs/vyber-zip

Hlavní patneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem