SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
07.01.2017

Jen vůle a bojovnost nestačila, Panenky doplatily na množství technických chyb

Vyrovnaný zápas, ve kterém se oba týmy snažily o rychlou a dynamickou házenou, viděli dnes diváci ve Veselí nad Moravou. Hráčky se ale nevyvarovaly mnoha technických chyb. Slavia získala rozhodující náskok na konci prvního a na začátku druhého poločasu, kdy dokázala odskočit ze stavu 12:11 až na 12:17.

SHK Veselí nad Moravou - Slavia Praha 25:28 (12:14)

Richard Řezáč (trenér Slavia Praha): Utkání nám ukázalo spoustu nedostatků, na kterých musíme ještě pracovat. Koncovka je bohužel slabá. Co se týká obrany, tak tam byly pasáže, kdy to fungovalo a kdy jsme udělali spoustu chyb. Zachytala nám ale brankářka. Holkám musím poděkovat za to, že utkání odmakaly na 100 procent. Bylo vidět, že chtěly vyhrát.

Ľuboš Hudák (trenér SHK Veselí nad Moravou): Už před zápasem jsme věděli, že nás čeká těžký zápas a budeme ho muset hrát do poslední sekundy. To se potvrdilo. Bohužel jsme udělali více chyb, než soupeř. Také jsme neproměnili více šancí. Ve druhé půli nám vázla hra na postavenou obranu, což rozhodlo. Přesto chci děvčatům poděkovat za bojovnost. Když to vypadalo, že je zápas zlomený, dokázali jsme se vrátit do hry. Bohužel to na změnu výsledku už nestačilo. Gratuluji Slavii k výhře.

Sestava a branky Veselí:
Vašulková, Lekešková, Sedláčková - Olšovská 7, Kosinková, Balážová, Novotná 3, Lukšíková 5, Vinklárková 2, Šustková 4/1, Pastorková 1, Melichárková 1, Soldánová 2.

Branky Slavie Praha: Šetelíková 8, Pokorná 7, Kordovská 5, Motejlová 3, Líbalová 2, Galušková 2, Chlupová 1.

Sedmičky: 5/1:0.
Vyloučení: 2:2
Rozhodčí: Macho, Hájek
310 diváků.

Záznam utkání můžete vidět tady: http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/Soutez-W.H.I.L.-Extraliga-zeny/Pohlavi-Zeny/Sezona-2016-2017/139447-HK-BRITTERM-Veseli-nad-Moravou-DHC-Slavia-Praha.htm

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem