SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
29.10.2017

Dorostenky přivezly bod z horké palubovky v Olomouci!

Starší dorostenky SHK Veselí nad Moravou odehrály v sobotu svůj 4. mistrovský zápas v této sezóně, když zajížděly na palubovku DHK Zora Olomouc. Přestože byly v utkání jasným outsiderem, vyhrály poločas a po obou bodech sahaly i ve druhé půli. Z Hané nakonec přivezly bod. V tabulce 1. ligy starších dorostenek – východ se Veselanky posunuly už na 5. místo, i když mají odehrány menší počet zápasů.

DHK Zora Olomouc – SHK Veselí nad Moravou 14:14 (8:9)

Antonín Střelec (trenér starších dorostenek SHK Veselí nad Moravou): Domácí hráčky si vůbec nepřipouštěly komplikace, ale na veselských hráčkách bylo od začátku utkání vidět, že nemají co ztratit a nechají na hřišti duši. Tým podpořila výborným výkonem brankářka Hřebejková, ale opravdu každá hráčka do utkání vložila srdíčko. Dokonce jsme sahali i po vítězství, ale i tak bod z Olomouce má cenu zlata a je povzbuzením pro další práci. Hráčky musím pochválit. V mnoha případech to byl z jejich strany vyloženě heroický výkon.  

Veselí: Hřebejková – Zemčíková, Lapšanská, Štipčáková 4, Janoušková 2/1, Větříšková 4/1, Trýsková, Klimešová K. 2/1, Klimešová A. 2, Nekardová.

Sedmičky: 6/4:4/3
Vyloučení: 2:2.
Rozhodčí: Jurečka, Krejčí.

 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem