SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
14.10.2015

Baník Most – HC Veselí nad Moravou 32:19 (16:8)

Zcela jednoznačně si se soupeřem z Veselí nad Moravou poradily házenkářky Baníku Most. V utkání přesvědčivě vedly od úvodních minut a už o poločase měly na kontě osmibrankový náskok. Ve druhé půli vedení dále navyšovaly a nad veselskými Panenkami především zásluhou přesně mířících Szarkové, Chmelařové a Zachové zvítězily třináctibrankovým rozdílem.

Nejvíce branek: Szarková 9, Chmelařová 5, Zachová 4 – Šustková 7/5, Romanová 5, Zelinková 3. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 0/0 – 6/5. Vyloučení: 2:3. Diváci: 575.

Luboš Hudák, trenér Baníku Most: „Zápasem s Veselím nám prakticky začala příprava, ať už na sobotní pohár nebo na zápas, který nás čeká s Iuventou. Začali jsme tak, jak jsme si řekli, vycházela nám obrana, dostávali jsme se do protiútoků i z druhé vlny a dařilo se nám akce dohrávat. Po úvodním náskoku jsme trošku polevili, Veselí přidalo pár branek, chytilo se a začalo je to bavit a my jsme se nevyvarovali chyb a v útoku jsme neproměnili mnoho vyložených šancí, ale více mě mrzí chyby v obraně."

Radim Pernický, trenér HC Veselí nad Moravou: „Předně bych chtěl pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství. Neplnili jsme to, co jsme si před zápasem říkali, z mého pohledu hrály některé naše hráčky výrazně pod své možnosti. Musíme hodně pracovat, na takového soupeře zkrátka nemáme.“

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem