20.10.2018

Andělé jsou venku dál nuloví! Thriller ve Veselí rozhodla Žitňanová

Veselí n. M. - I ve třetím venkovním zápase nové sezony vyšli Černí andělé naprázdno. Po prohrách v Šale a Michalovcích přišel nulový zápas také ve Veselí. Domácí hráčky zvítězily těsně 24:23 (10:11). V závěrečném dramatu, kde už vše spělo k dělení bodů, rozhodla Veronika Žitňanová.

Venku se Černým andělům v nové sezoně zatím nedaří.Foto: Ilustrační foto: Deník/V. Veverka

Tentokrát se vracela do Veselí ke speciálnímu duelu další mostecká posila Jana Šustková, která v minulé sezoně na Moravě působila. Vyrovnaný zápas poznamenala ve druhém poločase přetahovaná, kdy domácí Panenky vedly rozdílem dvou branek. Mostečanky se dostaly nadostřel v závěrečných minutách a v 55. minutě srovnala na 22:22 Stříšková. Pak se povedlo Severočeškám díky Šustkové jít i do těsného vedení, ale to nevydrželo. Hrdinka Žitňanová srovnala na 23:23 a v posledním útoku stejná hráčka překonala Müllnerovou vítěznou trefou.

Autor: Václav Veverka