aktuality výsledky tabulka fotky kontakt

Hlavní menu

- Domů
- Novinky
- Kontakt
- Historie klubu
- Klubové rekordy
- Napište nám
- Sponzoři
- Fan club
- Odkazy na www


Interliga

- Výsledky
- Tabulka
- Fotky
- Bonus
- Kanonýrky Veselí
- Sestava Veselí
- Mapa WHIL
- Napsali o Veselí


TOPlist
Počítadlo založeno 29.12.2006

Výsledky Interligy

Nadstavbová část o 1. - 4. místo
1. kolo
Poruba - Veselí    28:25     Most - Slavia     29:29
 
2. kolo
Slavia - Veselí   25:24     Most - Poruba    35:27

3. kolo 
Veselí - Most     29:30     Poruba - Slavia     32:32

4. kolo
Veselí - Poruba      18:24     Slavia - Most    27:23

5. kolo
Veselí - Slavia 28:28  Poruba - Most    35:27

6. kolo
Most - Veselí      25:22     Slavia - Poruba     39:34
 

Nadstavbová část o 5. - 8. místo


1. kolo (13.4.)
Zlín - Písek     34:35     Olomouc - Jindřichův Hradec     37:18
 
2. kolo (20.4.)
Olomouc - Zlín     27:19     Jindřichův Hradec - Písek     29:37

3. kolo (27.4.)
Písek - Olomouc    28:26     Zlín - Jindřichův Hradec     25:25

4. kolo (1.5.)
Písek - Zlín     30:26     Jindřichův Hradec - Olomouc     23:26

5. kolo (4.5.)
Písek - Jindřichův Hradec   25:19    Zlín - Olomouc     24:27

6. kolo (11.5.)
Olomouc - Písek     30:20     Jindřichův Hradec - Zlín     28:25

 

 

Základní část


1. kolo
Písek - Veselí     15:28    Zlín - Olomouc     28:22
J. Hradec - Partizánske     18:29    Nitra - Michalovce    20:39
Šaľa - Senec    29:25    Slavia Praha - Most     27:30
Poruba     volný los

2. kolo
Jindřichův Hradec - Most     21:28    Olomouc - Písek     33:17
Partizánské - Nitra     30:23    Poruba - Šaľa    31:28
Michalovce - Zlín    30:18    Senec - Slavia     20:27
Veselí     volný los

3. kolo
Písek - Michalovce     17:35    Slavia - Poruba     34:33
Veselí - Olomouc     31:19     Zlín - Partizánské    27:32
Jindřichův Hradec - Senec     20:19    Nitra - Most     26:27
Šaľa volný los

4. kolo
Michalovce - Veselí     25:25    Poruba - Jindřichův Hradec     39:17
Most - Zlín     34:22    Partizánské - Písek    31:25
Šaľa - Slavia     28:23    Senec - Nitra     27:23
Olomouc    volný los

5. kolo
Poruba - Nitra     42:22    Písek - Most    22:30
Olomouc - Michalovce     19:32    Zlín - Senec   25:26
Veselí - Partizánské    29:23     Jindřichův Hradec - Šaľa     18:25
Slavia    volný los

6. kolo
Zlín - Poruba     25:31    Šaľa - Nitra    40:24
Veselí - Most    20:17    Partizánské - Olomouc    31:25
Senec - Písek     29:26    Slavia - Jindřichův Hradec     33:17
Michalovce     volný los

7. kolo
Zlín - Šaľa     20:41    Michalovce - Partizánské     36:23
Písek - Poruba     25:40    Olomouc - Most   25:30
Veselí - Senec    26:19    Nitra - Slavia    29:38
Jindřichův Hradec    volný los

8. kolo
Slavia - Zlín     32:25    Šaľa - Písek     38:22
Poruba - Veselí     29:21    Jindřichův Hradec - Nitra    28:27
Most - Michalovce    25:24    Senec - Olomouc     24:17
Partizánské     volný los

9. kolo
Písek - Slavia     30:41    Michalovce - Senec     34:25
Partizánske - Most     27:28    Olomouc - Poruba    30:35
Veselí - Šaľa     28:24    Zlín - Jindřichův Hradec     28:25
Nitra     volný los

10. kolo
Nitra - Zlín     27:35    Senec - Partizánske     22:23
Poruba - Michalovce     28:27    Šaľa - Olomouc   37:23
Slavia - Veselí     30:20    Jindřichův Hradec - Písek     24:23
Most     volný los

11. kolo
Senec - Most     21:34    Veselí - Jindřichův Hradec     33:20
Michalovce - Šaľa    38:28    Písek - Nitra   33:20
Olomouc - Slavia    21:27    Partizánske - Poruba     23:30
Zlín     volný los

12. kolo
Zlín - Písek     27:28    Jindřichův Hradec - Olomouc     21:25
Veselí - Nitra    34:24    Poruba - Most   27:28
Šaľa - Partizánske     34:20    Slavia - Michalovce     30:35
Senec     volný los

13. kolo
J. Hradec - Michalvoce     25:32    Olomouc - Nitra     28:23
Veselí - Zlín     33:26    Partizánske - Slavia    24:20
Most - Šaľa    27:23    Senec - Poruba    28:34
Písek     volný los

14. kolo
Olomouc - Zlín     28:20    Partizánske - Jindřichův Hradec     37:22
Michalovce - Nitra     47:17    Veselí - Písek    29:25
Most - Slavia     29:22    Senec - Šaľa     29:27
Poruba     volný los

15. kolo
Písek - Olomouc     23:24    Most - Jindřichův Hradec     31:8
Zlín - Michalovce     26:34    Slavia - Senec   39:30
Šaľa - Poruba     29:28    Nitra - Partizánske     24:30
Veselí     volný los

16. kolo (26.1.2013)
Poruba - Slavia     33:29    Partizánske - Zlín     25:23
Senec - Jindřichův Hradec    27:26    Michalovce - Písek    36:14
Most - Nitra     38:27    Olomouc - Veselí     20:20
Šaľa     volný los

17. kolo
Veselí - Michalovce     15:24    Nitra - Senec     25:29
Písek - Partizánske     31:31    Jindřichův Hradec - Poruba    24:28
Zlín - Most     21:29    Slavia  - Šaľa     28:21
Olomouc     volný los

18. kolo (9.2.2013)
Šaľa - Jindřichův Hradec     36:17    Most - Písek     29:21
Nitra - Poruba     20:34    Partizánske - Veselí    20:19
Senec - Zlín     26:25    Michalovce - Olomouc     33:14
Slavia     volný los

19. kolo (16.2.2013)
Olomouc - Partizánske     24:22    Poruba - Zlín     35:20
Most - Veselí      29:18    Nitra - Šaľa    23:38
Písek - Senec     29:31    Jindřichův Hradec - Slavia     16:36
Michalovce     volný los

20. kolo (23. - 24.2.2013)
Slavia - Nitra     48:22    Senec - Veselí      24:27
Šaľa - Zlín     31:26    Most - Olomouc   32:22
Poruba - Písek     38:26    Partizánske - Michalovce     22:28
Jindřichův Hradec     volný los

21. kolo (27.2.2013)
Michalovce - Most     32:22    Písek - Šaľa    27:25
Olomouc - Senec     35:28    Zlín - Slavia   23:38
Veselí - Poruba      29:27    Nitra - Jindřichův Hradec     18:29
Patizánske     volný los

22. kolo (2.-3.3.2013)
Jindřichův Hradec - Zlín     25:30    Poruba - Olomouc     38:25
Slavia - Písek     33:21    Senec - Michalovce    27:28
Šaľa - Veselí    29:22    Most - Partizánske     31:22
Nitra     volný los

23. kolo (9.3.2013)
Partizánske - Senec     35:23    Veselí - Slavia     21:19
Michalovce - Poruba     35:28     Písek - Jindřichův Hradec    32:23
Olomouc - Šaľa     27:28    Zlín - Nitra     34:27
Most     volný los

24. kolo (15.3.2013)
Nitra - Písek     26:24    Šaľa - Michalovce     27:27
Jindřichův Hradec - Veselí  17:21    Poruba - Partizánske    33:18
Slavia - Olomouc     34:23    Most - Senec     34:21
Zlín     volný los

25. kolo (28. -30.3.2013)
Most - Poruba     32:27    Olomouc - Jindřichův Hradec     37:20
Partizánske - Šaľa     22:26    Nitra - Veselí   25:28
Michalovce - Slavia     34:27    Písek - Zlín     27:33
Senec     volný los

26. kolo (6. - 7.4.2013)
Zlín - Veselí   29:35    Slavia - Partizánske     32:27
Nitra - Olomouc     29:28    Šaľa - Most   20:29
Michalovce - Jindřichův Hradec    41:18    Poruba - Senec     39:30
Písek     volný los


Výsledky ročníku 2011/2012 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2010/2011 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2009/2010 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2008/2009 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2007/2008 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2006/2007 najdete pokud kliknete zde

Autor stránky
Mgr. Hynek Zdeněk
Kontakt: veselsko@ddk.cz


České kluby ve WHIL

- DHK Olomouc
- Sokol Písek
- Slavia Praha
- HC Zlín
- Jindřichův Hradec
- Sokol Poruba
- Baník Most


Slovenské kluby ve WHIL

- Duslo Šaľa
- Iuventa Michalovce
- ŠKP Bratislava
- Bánovce nad Bebravou
- Partizánské
- Štart Trenčín


Házenkářské svazy

- Český svaz
- Slovenský svaz
- IHF
- EHF