SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

Výsledky

1. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
01. 09. 2018 17:30 Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa (14:8) 27:20
01. 09. 2018 18:00 DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (19:11) 35:24
05. 09. 2018 18:30 DHC Plzeň DHC Slavia Praha (17:19) 30:34
08. 09. 2018 17:00 SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek (19:10) 35:22
08. 09. 2018 17:30 DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba (11:7) 19:17
09. 09. 2018 16:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Zlín (12:16) 21:30
2. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
12. 09. 2018 18:00 DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha (10:11) 22:17
15. 09. 2018 15:00 Sokol Písek HK Sokol RMK Bánovce n.B (17:11) 35:26
15. 09. 2018 17:30 DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce (11:14) 27:27
15. 09. 2018 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most (17:14) 26:25
15. 09. 2018 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou (13:14) 23:32
16. 09. 2018 18:00 HC Zlín DHC Plzeň (14:8) 27:21
3. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
21. 09. 2018 18:30 SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
22. 09. 2018 14:00 DHC Plzeň Sokol Písek - : - - : -
22. 09. 2018 17:30 Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba - : - - : -
22. 09. 2018 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
22. 09. 2018 18:00 DHK Baník Most DHK Zora Olomouc - : - - : -
23. 09. 2018 17:00 DHC Slavia Praha HC Zlín - : - - : -
4. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
09. 09. 2018 16:00 DHC Plzeň Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (10:9) 21:19
06. 10. 2018 15:00 Sokol Písek DHC Slavia Praha - : - - : -
06. 10. 2018 17:30 Iuventa Michalovce DHK Baník Most - : - - : -
06. 10. 2018 17:30 DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
06. 10. 2018 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
07. 10. 2018 18:00 DHC Sokol Poruba HC Zlín - : - - : -
5. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
09. 10. 2018 17:30 DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
13. 10. 2018 16:00 DHC Plzeň HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
13. 10. 2018 17:00 SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce - : - - : -
13. 10. 2018 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Zora Olomouc - : - - : -
13. 10. 2018 18:00 DHK Baník Most DHC Sokol Poruba - : - - : -
14. 10. 2018 18:00 HC Zlín Sokol Písek - : - - : -
6. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 10. 2018 18:00 DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
20. 10. 2018 17:30 Iuventa Michalovce HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
20. 10. 2018 17:30 DHK Zora Olomouc DHC Plzeň - : - - : -
20. 10. 2018 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha - : - - : -
20. 10. 2018 18:00 DHC Sokol Poruba Sokol Písek - : - - : -
20. 10. 2018 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín - : - - : -
7. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
27. 10. 2018 15:00 Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
27. 10. 2018 16:00 DHC Plzeň Iuventa Michalovce - : - - : -
27. 10. 2018 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba - : - - : -
27. 10. 2018 17:00 HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
27. 10. 2018 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Baník Most - : - - : -
28. 10. 2018 17:00 DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc - : - - : -
8. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
03. 11. 2018 17:00 SHK Veselí nad Moravou HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
03. 11. 2018 17:30 Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha - : - - : -
03. 11. 2018 17:30 DHK Zora Olomouc HC Zlín - : - - : -
03. 11. 2018 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek - : - - : -
03. 11. 2018 18:00 DHK Baník Most DHC Plzeň - : - - : -
04. 11. 2018 18:00 DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
9. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
10. 11. 2018 15:00 Sokol Písek DHK Zora Olomouc - : - - : -
10. 11. 2018 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Sokol Poruba - : - - : -
10. 11. 2018 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
10. 11. 2018 18:00 HC Zlín Iuventa Michalovce - : - - : -
11. 11. 2018 16:00 DHC Plzeň SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
11. 11. 2018 17:00 DHC Slavia Praha DHK Baník Most - : - - : -
10. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
05. 01. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha - : - - : -
05. 01. 2019 17:30 Iuventa Michalovce Sokol Písek - : - - : -
05. 01. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
05. 01. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Plzeň - : - - : -
05. 01. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
05. 01. 2019 18:00 DHK Baník Most HC Zlín - : - - : -
11. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
12. 01. 2019 15:00 Sokol Písek DHK Baník Most - : - - : -
12. 01. 2019 17:00 HC Zlín SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
12. 01. 2019 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce - : - - : -
12. 01. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc - : - - : -
13. 01. 2019 16:00 DHC Plzeň DHC Sokol Poruba - : - - : -
13. 01. 2019 17:00 DHC Slavia Praha HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
12. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 01. 2019 15:00 Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
19. 01. 2019 17:00 HC Zlín HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
19. 01. 2019 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most - : - - : -
19. 01. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce - : - - : -
20. 01. 2019 17:00 DHC Slavia Praha DHC Plzeň - : - - : -
20. 01. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc - : - - : -
13. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
26. 01. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : -
26. 01. 2019 17:30 Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc - : - - : -
26. 01. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B Sokol Písek - : - - : -
26. 01. 2019 18:00 DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
27. 01. 2019 16:00 DHC Plzeň HC Zlín - : - - : -
27. 01. 2019 17:00 DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba - : - - : -
14. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
02. 02. 2019 15:00 Sokol Písek DHC Plzeň - : - - : -
02. 02. 2019 17:00 HC Zlín DHC Slavia Praha - : - - : -
02. 02. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc DHK Baník Most - : - - : -
02. 02. 2019 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
02. 02. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
03. 02. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce - : - - : -
15. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
09. 02. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc - : - - : -
09. 02. 2019 17:00 HC Zlín DHC Sokol Poruba - : - - : -
09. 02. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
09. 02. 2019 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Plzeň - : - - : -
09. 02. 2019 18:00 DHK Baník Most Iuventa Michalovce - : - - : -
10. 02. 2019 17:00 DHC Slavia Praha Sokol Písek - : - - : -
16. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
16. 02. 2019 15:00 Sokol Písek HC Zlín - : - - : -
16. 02. 2019 17:30 Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
16. 02. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
16. 02. 2019 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha - : - - : -
16. 02. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Baník Most - : - - : -
16. 02. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Plzeň - : - - : -

Hlavní patneři

Britterm
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem