SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

Ženy

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 Iuventa Michalovce 20 18 1 1 663:483 37
2 DHK Baník Most 19 16 0 3 569:429 32
3 HK Slovan Duslo Šaľa 19 13 1 5 518:465 27
4 SHK Veselí nad Moravou 19 11 1 7 528:494 23
5 DHC Sokol Poruba 19 10 2 7 469:434 22
6 DHC Slavia Praha 19 9 3 7 558:507 21
7 DHK Zora Olomouc 19 9 1 9 493:480 19
8 HC Zlín 19 7 1 11 500:531 15
9 DHC Plzeň 19 7 0 12 454:542 14
10 Sokol Písek 20 5 1 14 509:596 11
11 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 19 4 0 15 478:564 8
12 HK Sokol RMK Bánovce n.B 19 0 1 18 436:650 1

Výsledky

1. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 14:8 27:20 17:30 01.09.2018
DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 19:11 35:24 18:00 01.09.2018
DHC Plzeň DHC Slavia Praha 17:19 30:34 18:30 05.09.2018
SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek 19:10 35:22 17:00 08.09.2018
DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba 11:7 19:17 17:30 08.09.2018
HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Zlín 12:16 21:30 16:00 09.09.2018
2. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha 10:11 22:17 18:00 12.09.2018
Sokol Písek HK Sokol RMK Bánovce n.B 17:11 35:26 15:00 15.09.2018
DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce 11:14 27:27 17:30 15.09.2018
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou 13:14 23:32 18:00 15.09.2018
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most 17:14 26:25 18:00 15.09.2018
HC Zlín DHC Plzeň 14:8 27:21 18:00 16.09.2018
3. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa 14:11 25:24 18:30 21.09.2018
DHC Plzeň Sokol Písek 13:13 31:28 14:00 22.09.2018
Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba 16:13 36:26 17:30 22.09.2018
DHK Baník Most DHK Zora Olomouc 16:13 40:23 18:00 22.09.2018
HK Sokol RMK Bánovce n.B Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 11:13 22:28 18:00 22.09.2018
DHC Slavia Praha HC Zlín 10:14 26:26 17:00 23.09.2018
4. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Plzeň Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 10:9 21:19 16:00 09.09.2018
Sokol Písek DHC Slavia Praha 8:9 21:21 15:00 06.10.2018
DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou 18:12 31:25 17:30 06.10.2018
Iuventa Michalovce DHK Baník Most 14:8 29:21 17:30 06.10.2018
HK Slovan Duslo Šaľa HK Sokol RMK Bánovce n.B 15:8 30:21 18:00 06.10.2018
DHC Sokol Poruba HC Zlín 18:8 30:14 18:00 07.10.2018
5. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 20:12 35:22 17:30 09.10.2018
DHC Plzeň HK Slovan Duslo Šaľa 12:11 19:28 16:00 13.10.2018
SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce 9:13 23:32 17:00 13.10.2018
DHK Baník Most DHC Sokol Poruba 13:10 24:16 18:00 13.10.2018
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Zora Olomouc 10:12 21:28 18:00 13.10.2018
HC Zlín Sokol Písek 17:13 34:28 18:00 14.10.2018
6. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou 11:10 23:24 18:00 19.10.2018
DHK Zora Olomouc DHC Plzeň 12:8 27:21 17:30 20.10.2018
Iuventa Michalovce HK Sokol RMK Bánovce n.B 24:15 45:26 17:30 20.10.2018
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín 14:17 26:31 18:00 20.10.2018
DHC Sokol Poruba Sokol Písek 18:5 31:21 18:00 20.10.2018
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha 13:11 31:25 18:00 20.10.2018
7. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 13:10 31:26 15:00 27.10.2018
DHC Plzeň Iuventa Michalovce 14:22 25:37 16:00 27.10.2018
SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba 10:14 29:29 17:00 27.10.2018
HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa 13:12 21:25 17:00 27.10.2018
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Baník Most 8:19 19:34 18:00 27.10.2018
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 17:10 28:21 17:00 28.10.2018
8. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou HK Sokol RMK Bánovce n.B 19:13 36:26 17:00 03.11.2018
DHK Zora Olomouc HC Zlín 11:14 25:28 17:30 03.11.2018
Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha 17:12 32:26 17:30 03.11.2018
HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek 15:11 26:23 18:00 03.11.2018
DHK Baník Most DHC Plzeň 16:13 37:25 18:00 03.11.2018
DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 20:13 35:22 18:00 04.11.2018
9. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek DHK Zora Olomouc 15:14 26:28 15:00 10.11.2018
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 13:15 23:29 18:00 10.11.2018
HC Zlín Iuventa Michalovce 8:14 22:30 18:00 10.11.2018
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Sokol Poruba 16:12 29:29 18:00 10.11.2018
DHC Plzeň SHK Veselí nad Moravou 17:13 31:27 16:00 11.11.2018
DHC Slavia Praha DHK Baník Most 13:11 22:27 17:00 11.11.2018
10. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha 14:10 33:25 17:00 05.01.2019
DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 18:11 32:26 17:30 05.01.2019
Iuventa Michalovce Sokol Písek 19:12 37:23 17:30 05.01.2019
DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa 12:11 25:19 18:00 05.01.2019
DHK Baník Most HC Zlín 15:11 29:25 18:00 05.01.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Plzeň 9:12 24:26 18:00 05.01.2019
11. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek DHK Baník Most 9:17 19:34 15:00 12.01.2019
HC Zlín SHK Veselí nad Moravou 11:19 23:33 17:00 12.01.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc 11:11 26:22 18:00 12.01.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce 18:17 25:29 18:00 12.01.2019
DHC Plzeň DHC Sokol Poruba 11:12 16:24 16:00 13.01.2019
DHC Slavia Praha HK Sokol RMK Bánovce n.B 17:10 40:24 17:00 13.01.2019
12. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou 10:15 24:29 15:00 19.01.2019
HC Zlín HK Sokol RMK Bánovce n.B 18:12 37:28 17:00 19.01.2019
HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce 13:13 25:27 18:00 19.01.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most 11:17 21:31 18:00 19.01.2019
DHC Slavia Praha DHC Plzeň 16:11 31:23 17:00 20.01.2019
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 10:9 20:19 18:00 20.01.2019
13. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 14:13 26:23 17:00 26.01.2019
Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc 14:9 30:23 17:30 26.01.2019
DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa 14:11 26:22 18:00 26.01.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B Sokol Písek 12:15 26:32 18:00 26.01.2019
DHC Plzeň HC Zlín 15:14 26:25 16:00 27.01.2019
DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba 10:13 28:24 17:00 27.01.2019
14. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek DHC Plzeň 10:13 21:25 15:00 02.02.2019
HC Zlín DHC Slavia Praha 14:17 24:38 17:00 02.02.2019
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 9:13 24:27 17:30 02.02.2019
HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou 13:9 30:21 18:00 02.02.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Sokol RMK Bánovce n.B 16:9 31:24 18:00 02.02.2019
DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce 13:12 20:24 18:00 03.02.2019
15. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc 10:7 26:20 17:00 09.02.2019
HC Zlín DHC Sokol Poruba 11:14 20:28 17:00 09.02.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Plzeň 17:10 34:27 18:00 09.02.2019
DHK Baník Most Iuventa Michalovce 16:12 32:28 18:00 09.02.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B HK Slovan Duslo Šaľa 12:19 30:34 18:00 09.02.2019
DHC Slavia Praha Sokol Písek 14:15 36:25 17:00 10.02.2019
16. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek HC Zlín 16:15 27:33 15:00 16.02.2019
DHK Zora Olomouc HK Sokol RMK Bánovce n.B 18:9 43:19 17:30 16.02.2019
Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou 16:7 33:25 17:30 16.02.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha 13:17 24:37 18:00 16.02.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Plzeň 16:11 34:25 18:00 16.02.2019
DHC Sokol Poruba DHK Baník Most 10:13 23:28 18:00 16.02.2019
17. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín 14:14 27:26 17:00 23.02.2019
Sokol Písek DHC Sokol Poruba 11:9 21:19 17:00 23.02.2019
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc 12:6 19:16 17:00 23.02.2019
DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou 15:14 32:22 18:00 23.02.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B Iuventa Michalovce 7:22 15:43 15:00 24.02.2019
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa 12:12 27:27 17:00 24.02.2019
18. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce DHC Plzeň 23:6 40:23 17:30 28.02.2019
DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha 13:12 33:28 17:30 02.03.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Sokol Písek 11:21 29:35 18:00 02.03.2019
DHK Baník Most HK Sokol RMK Bánovce n.B 17:6 35:17 18:00 02.03.2019
HK Slovan Duslo Šaľa HC Zlín 16:15 31:28 17:00 03.03.2019
DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou 13:11 25:23 18:00 03.03.2019
19. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HC Zlín DHK Zora Olomouc 10:18 26:32 17:00 09.03.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Sokol Poruba 12:13 25:26 18:00 09.03.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B SHK Veselí nad Moravou 10:18 18:34 18:00 09.03.2019
DHC Plzeň DHK Baník Most 9:13 20:29 18:30 09.03.2019
Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa 14:15 25:31 15:00 10.03.2019
DHC Slavia Praha Iuventa Michalovce 13:20 34:38 17:00 10.03.2019
20. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou DHC Plzeň - : - - : - 18:00 29.03.2019
DHK Zora Olomouc Sokol Písek - : - - : - 17:30 30.03.2019
Iuventa Michalovce HC Zlín - : - - : - 17:30 30.03.2019
HK Slovan Duslo Šaľa Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : - 18:00 30.03.2019
DHC Sokol Poruba HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : - 17:00 31.03.2019
DHC Slavia Praha DHK Baník Most - : - - : - 20:00 31.03.2019
21. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce Sokol Písek 21:10 39:22 16:00 03.03.2019
DHC Plzeň HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : - 14:00 06.04.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba - : - - : - 18:00 06.04.2019
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Zora Olomouc - : - - : - 18:00 06.04.2019
DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou - : - - : - 17:00 07.04.2019
DHK Baník Most HC Zlín - : - - : - 17:00 07.04.2019
22. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Sokol Poruba DHC Plzeň - : - - : - 14:30 13.04.2019
SHK Veselí nad Moravou HC Zlín - : - - : - 17:00 13.04.2019
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : - 17:30 13.04.2019
Iuventa Michalovce Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov - : - - : - 17:30 13.04.2019
DHK Baník Most Sokol Písek - : - - : - 18:00 13.04.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Slavia Praha - : - - : - 18:00 13.04.2019

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem