SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

Ženy

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body

Výsledky

1. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha 14:13 25:24 16:30 20.09.2014
SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 12:10 28:23 17:00 20.09.2014
HK Slávia Partizánske Iuventa Michalovce 10:12 18:29 17:30 20.09.2014
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc 10:8 23:21 18:00 20.09.2014
HC Zlín Sokol Písek 12:7 25:15 15:00 21.09.2014
DHK Baník Most ŠKP Bratislava 20:8 41:13 18:00 28.10.2014
Sokol Písek HC Plzeň 13:15 26:26 15:00 05.09.2015
HC Zlín ŠKP Bratislava 12:8 29:21 16:00 05.09.2015
Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc 14:10 34:20 17:30 05.09.2015
HK Slávia Partizánske DHC Slavia Praha 10:21 16:36 18:00 05.09.2015
DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 19:7 36:18 18:00 05.09.2015
SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa 13:13 27:28 17:00 06.09.2015
2. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Slávia Partizánske SHK Veselí nad Moravou 7:12 20:20 17:30 27.09.2014
Iuventa Michalovce Sokol Písek 17:11 34:24 17:30 27.09.2014
DHK Zora Olomouc HC Zlín 7:11 18:23 17:30 27.09.2014
DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa 15:17 31:31 18:00 27.09.2014
DHC Slavia Praha ŠKP Bratislava 12:9 31:17 17:00 28.09.2014
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Sokol Poruba 7:14 19:29 14:00 22.02.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Zora Olomouc 12:17 24:32 17:30 12.09.2015
ŠKP Bratislava Iuventa Michalovce 10:17 24:30 18:00 12.09.2015
HK Slovan Duslo Šaľa HK Slávia Partizánske 13:12 23:21 18:00 12.09.2015
DHC Sokol Poruba Sokol Písek 20:10 39:20 18:00 12.09.2015
HC Plzeň DHK Baník Most 4:18 8:35 16:00 13.09.2015
DHC Slavia Praha HC Zlín 17:5 34:21 17:00 13.09.2015
3. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek DHK Zora Olomouc 13:10 25:22 15:00 04.09.2014
HC Zlín DHK Baník Most 8:19 22:30 16:00 04.09.2014
DHC Sokol Poruba HK Slávia Partizánske 16:13 30:24 16:30 04.09.2014
SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce 17:14 29:33 17:00 04.09.2014
ŠKP Bratislava Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 8:14 16:30 18:00 04.09.2014
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha 14:12 27:29 18:00 04.09.2014
Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 10:13 21:29 15:00 19.09.2015
SHK Veselí nad Moravou HC Plzeň 18:12 34:22 17:00 19.09.2015
Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha 16:14 31:24 17:30 19.09.2015
DHK Zora Olomouc ŠKP Bratislava 15:6 38:18 17:30 19.09.2015
DHK Baník Most DHC Sokol Poruba 15:12 27:23 18:00 19.09.2015
HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa 10:9 22:17 17:00 20.09.2015
4. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Slavia Praha HC Zlín 14:14 31:25 17:00 19.09.2014
DHK Baník Most Sokol Písek 16:10 35:19 17:15 05.10.2014
Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc 17:17 37:30 17:30 15.10.2014
HK Slávia Partizánske ŠKP Bratislava 15:13 37:17 17:30 18.10.2014
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 11:16 21:34 18:00 18.10.2014
SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba 12:9 27:19 18:00 18.10.2014
Sokol Písek DHK Baník Most 11:18 19:31 15:00 26.09.2015
HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce 11:15 22:31 18:00 26.09.2015
HC Plzeň HK Slávia Partizánske 10:18 21:32 18:00 26.09.2015
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 16:11 31:23 17:00 27.09.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 17:17 31:30 17:30 27.09.2015
DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou 19:12 35:22 18:00 27.09.2015
5. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 10:13 18:24 17:30 22.10.2014
DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce 8:10 22:22 18:00 22.10.2014
Sokol Písek DHC Slavia Praha 10:16 21:27 15:00 25.10.2014
ŠKP Bratislava SHK Veselí nad Moravou 7:15 19:37 18:00 25.10.2014
HK Slovan Duslo Šaľa HK Slávia Partizánske 17:12 33:22 18:00 25.10.2014
HC Zlín Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 11:11 25:17 16:00 26.10.2014
HC Zlín HC Plzeň 18:10 32:21 17:00 02.10.2015
HK Slávia Partizánske DHC Sokol Poruba 8:11 20:25 18:00 02.10.2015
ŠKP Bratislava DHC Slavia Praha 14:20 25:33 18:00 02.10.2015
SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek 16:11 30:28 18:00 02.10.2015
DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 18:10 39:20 18:00 02.10.2015
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 9:9 22:21 18:00 02.10.2015
6. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Sokol Písek 10:11 20:20 14:00 28.09.2014
DHC Sokol Poruba ŠKP Bratislava 24:4 45:11 16:30 31.10.2014
HK Slávia Partizánske HC Zlín 13:9 29:21 17:00 01.11.2014
SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa 15:14 34:28 17:00 01.11.2014
Iuventa Michalovce DHK Baník Most 9:8 21:19 17:30 01.11.2014
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 16:8 35:15 18:00 02.11.2014
HC Plzeň Iuventa Michalovce 10:17 20:37 17:30 28.09.2015
DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou 16:8 32:19 18:00 14.10.2015
Sokol Písek HK Slávia Partizánske 7:17 18:27 15:00 17.10.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha 10:14 20:31 17:30 17.10.2015
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 16:10 38:18 18:00 17.10.2015
DHC Sokol Poruba HC Zlín 14:9 26:22 18:00 17.10.2015
7. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
ŠKP Bratislava Iuventa Michalovce 12:20 16:39 18:30 07.11.2014
Sokol Písek HK Slávia Partizánske 13:11 21:20 15:00 08.11.2014
DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 16:13 30:19 17:30 08.11.2014
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba 16:14 31:26 18:00 08.11.2014
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 12:14 25:26 18:00 08.11.2014
HC Zlín SHK Veselí nad Moravou 11:11 24:24 16:00 09.11.2014
Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba 13:9 24:20 17:30 24.10.2015
DHK Zora Olomouc HC Plzeň 13:8 29:18 17:30 24.10.2015
SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 9:7 24:24 15:00 25.10.2015
HC Zlín Sokol Písek 22:12 39:22 17:00 25.10.2015
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa 16:14 36:27 17:00 25.10.2015
HK Slávia Partizánske DHK Baník Most 16:16 28:26 18:00 12.12.2015
8. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most 11:13 18:24 16:00 02.11.2014
Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha 17:11 34:23 17:30 12.11.2014
DHC Sokol Poruba HC Zlín 15:7 22:16 18:00 12.11.2014
ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa 11:21 26:45 15:00 15.11.2014
HK Slávia Partizánske DHK Zora Olomouc 8:16 20:30 17:00 15.11.2014
SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek 17:11 31:20 17:00 15.11.2014
Sokol Písek Iuventa Michalovce 7:16 17:30 18:00 27.09.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 8:10 18:29 17:30 28.10.2015
SHK Veselí nad Moravou HK Slávia Partizánske 10:11 19:26 18:00 28.10.2015
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 17:12 28:23 18:00 28.10.2015
DHK Baník Most HC Zlín 19:9 29:20 18:00 28.10.2015
HC Plzeň ŠKP Bratislava 10:8 22:13 13:00 17.11.2015
9. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce 14:14 31:31 18:00 19.11.2014
DHK Baník Most HK Slávia Partizánske 13:12 27:22 18:00 19.11.2014
DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou 15:12 30:24 18:00 21.11.2014
Sokol Písek DHC Sokol Poruba 11:17 19:32 18:00 21.11.2014
HC Zlín ŠKP Bratislava 28:8 51:13 18:00 23.11.2014
DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 17:11 34:20 18:00 21.12.2014
ŠKP Bratislava DHC Sokol Poruba 11:16 27:32 20:00 29.10.2015
HC Zlín SHK Veselí nad Moravou 10:10 22:18 16:00 31.10.2015
Iuventa Michalovce DHK Baník Most 17:11 28:22 17:30 31.10.2015
DHK Zora Olomouc Sokol Písek 16:13 30:20 17:30 31.10.2015
HK Slávia Partizánske Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 19:10 35:23 18:00 31.10.2015
DHC Slavia Praha HC Plzeň 14:12 35:22 17:00 01.11.2015
10. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
ŠKP Bratislava Sokol Písek 12:17 24:32 15:00 10.01.2015
SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most 11:14 22:28 17:00 10.01.2015
HK Slávia Partizánske DHC Slavia Praha 11:18 24:33 18:00 10.01.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce 10:14 20:27 18:00 10.01.2015
HK Slovan Duslo Šaľa HC Zlín 20:13 31:25 18:00 10.01.2015
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 15:13 27:25 18:00 10.01.2015
Sokol Písek ŠKP Bratislava 16:13 32:25 17:00 07.11.2015
SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce 11:17 25:32 17:00 07.11.2015
HC Plzeň HK Slovan Duslo Šaľa 12:14 18:27 17:30 07.11.2015
HK Slávia Partizánske HC Zlín 13:9 23:17 18:00 07.11.2015
DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha 13:14 23:24 18:00 07.11.2015
DHK Baník Most DHK Zora Olomouc 19:13 35:23 18:00 07.11.2015
11. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou 13:12 29:22 17:30 14.01.2015
HK Slávia Partizánske Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 15:12 32:23 18:00 14.01.2015
DHK Zora Olomouc ŠKP Bratislava 15:9 35:14 18:00 14.01.2015
Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa 10:17 22:34 15:00 17.01.2015
DHK Baník Most DHC Sokol Poruba 16:12 28:24 18:00 17.01.2015
HC Zlín Iuventa Michalovce 12:16 26:30 17:00 18.01.2015
Iuventa Michalovce HK Slávia Partizánske 19:11 37:17 17:30 11.11.2015
ŠKP Bratislava DHK Baník Most 12:17 19:35 17:15 21.11.2015
DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou 21:12 34:25 17:30 21.11.2015
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba 14:16 26:26 18:00 21.11.2015
HC Zlín Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 14:9 26:16 14:00 22.11.2015
DHC Slavia Praha Sokol Písek 19:9 42:24 17:00 22.11.2015
12. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba 12:13 19:25 16:30 23.01.2015
Sokol Písek HC Zlín 13:14 25:24 15:00 24.01.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou 15:13 23:20 16:00 24.01.2015
Iuventa Michalovce HK Slávia Partizánske 13:8 25:22 17:30 24.01.2015
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 19:11 29:28 17:30 24.01.2015
ŠKP Bratislava DHK Baník Most 5:20 13:41 18:30 24.01.2015
HC Plzeň Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 6:11 16:20 15:00 03.10.2015
HK Slávia Partizánske DHK Zora Olomouc 10:7 20:19 18:00 04.12.2015
Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa 13:17 23:33 15:00 05.12.2015
SHK Veselí nad Moravou ŠKP Bratislava 17:15 25:25 17:00 05.12.2015
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 15:9 23:20 18:00 05.12.2015
HC Zlín Iuventa Michalovce 11:15 18:31 16:00 06.12.2015
13. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most 10:12 21:22 00:00 31.01.2015
ŠKP Bratislava DHC Slavia Praha 15:22 23:51 15:00 31.01.2015
SHK Veselí nad Moravou HK Slávia Partizánske 13:11 25:22 17:00 31.01.2015
DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 20:7 34:13 18:00 31.01.2015
Sokol Písek Iuventa Michalovce 10:12 24:24 18:00 31.01.2015
HC Zlín DHK Zora Olomouc 15:13 25:23 17:30 01.02.2015
HC Plzeň DHC Sokol Poruba 7:19 17:34 17:30 13.11.2015
Iuventa Michalovce Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 17:10 31:23 17:30 05.01.2016
ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske 11:16 24:33 18:00 09.01.2016
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most 12:14 21:26 18:00 09.01.2016
DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou 16:14 35:22 17:00 10.01.2016
DHK Zora Olomouc HC Zlín 9:6 17:15 17:30 10.01.2016
14. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Slávia Partizánske DHC Sokol Poruba 10:14 19:24 18:00 04.02.2015
DHK Zora Olomouc Sokol Písek 14:11 29:23 17:30 07.02.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 15:8 32:22 18:00 07.02.2015
DHK Baník Most HC Zlín 14:10 34:17 18:00 07.02.2015
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa 18:9 33:20 17:00 08.02.2015
Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou 16:8 38:25 17:30 18.02.2015
HC Plzeň Sokol Písek 12:6 22:18 16:30 23.01.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Sokol Poruba 5:9 12:24 17:30 23.01.2016
DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce 12:17 23:35 17:30 23.01.2016
ŠKP Bratislava HC Zlín 15:15 23:26 18:00 23.01.2016
HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou 14:11 27:20 18:00 23.01.2016
DHC Slavia Praha HK Slávia Partizánske 16:13 30:25 17:00 24.01.2016
15. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HC Zlín DHC Slavia Praha 9:10 21:19 00:00 13.02.2015
DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou 12:11 28:22 18:30 13.02.2015
HK Slovan Duslo Šaľa Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 18:8 35:20 15:00 14.02.2015
Sokol Písek DHK Baník Most 12:16 22:31 15:00 14.02.2015
DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce 15:18 29:34 17:30 14.02.2015
ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske 4:15 13:35 19:15 14.02.2015
Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava 21:6 43:14 17:30 12.12.2015
HC Zlín DHC Slavia Praha 11:11 23:24 17:00 27.01.2016
Sokol Písek DHC Sokol Poruba 10:19 20:37 18:00 27.01.2016
HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa 11:8 25:23 18:00 27.01.2016
DHK Baník Most HC Plzeň 19:7 36:15 18:00 27.01.2016
DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 12:8 24:18 18:00 27.01.2016
16. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa 10:12 23:23 17:30 21.02.2015
Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba 14:12 29:23 17:30 21.02.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín 8:15 16:27 18:00 21.02.2015
DHK Baník Most DHK Zora Olomouc 17:10 32:20 18:00 21.02.2015
SHK Veselí nad Moravou ŠKP Bratislava 14:8 32:16 17:00 22.02.2015
DHC Slavia Praha Sokol Písek 12:9 24:20 18:30 22.02.2015
ŠKP Bratislava DHK Zora Olomouc 11:15 27:31 15:00 30.01.2016
HC Plzeň SHK Veselí nad Moravou 7:16 20:29 17:30 30.01.2016
HK Slovan Duslo Šaľa HC Zlín 12:13 29:22 18:00 30.01.2016
DHC Sokol Poruba DHK Baník Most 11:11 27:27 18:00 30.01.2016
DHC Slavia Praha Iuventa Michalovce 14:8 24:19 17:00 31.01.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Sokol Písek 18:7 28:18 17:30 03.03.2016
17. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 9:8 26:16 15:00 22.11.2014
DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha 14:14 24:33 17:30 28.02.2015
ŠKP Bratislava DHC Sokol Poruba 10:16 14:32 18:00 28.02.2015
DHK Baník Most Iuventa Michalovce 13:7 27:19 18:00 28.02.2015
HC Zlín HK Slávia Partizánske 10:13 18:19 15:00 01.03.2015
HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou 18:12 34:27 15:00 01.03.2015
DHK Baník Most Sokol Písek 17:7 39:14 18:00 05.02.2016
SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba 15:14 28:28 17:00 06.02.2016
Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 19:15 34:25 17:30 06.02.2016
DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha 6:18 18:33 17:30 06.02.2016
HK Slávia Partizánske HC Plzeň 12:7 26:16 18:00 06.02.2016
ŠKP Bratislava Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 9:13 24:23 18:00 06.02.2016
18. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa 14:12 31:23 18:00 04.03.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Zora Olomouc 9:16 19:32 18:00 05.03.2015
SHK Veselí nad Moravou HC Zlín 11:12 21:23 17:00 07.03.2015
Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava 21:10 45:18 17:30 07.03.2015
HK Slávia Partizánske Sokol Písek 18:10 29:22 18:00 07.03.2015
DHC Slavia Praha DHK Baník Most 11:10 23:29 18:00 08.03.2015
Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou 9:14 22:28 15:00 13.02.2016
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc 19:12 36:25 15:00 13.02.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most 8:20 24:40 17:30 13.02.2016
DHC Sokol Poruba HK Slávia Partizánske 11:9 21:16 18:00 13.02.2016
HC Plzeň HC Zlín 12:11 18:23 16:30 14.02.2016
DHC Slavia Praha ŠKP Bratislava 21:11 37:22 17:00 14.02.2016
19. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou 18:12 37:27 18:00 20.02.2015
DHC Slavia Praha Iuventa Michalovce 12:15 24:27 17:00 05.03.2015
HC Zlín DHC Sokol Poruba 12:13 26:27 00:00 11.03.2015
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 21:8 39:18 18:00 13.03.2015
DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 19:8 34:17 18:00 13.03.2015
DHK Zora Olomouc HK Slávia Partizánske 12:11 22:18 18:00 13.03.2015
HC Zlín DHC Sokol Poruba 12:19 27:33 16:30 20.02.2016
SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most 8:14 15:35 17:00 20.02.2016
Iuventa Michalovce HC Plzeň 21:8 41:17 17:30 20.02.2016
HK Slávia Partizánske Sokol Písek 12:11 31:20 18:00 20.02.2016
ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa 10:15 22:35 18:00 20.02.2016
DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 16:7 25:15 17:00 21.02.2016
20. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
ŠKP Bratislava HC Zlín 10:17 27:28 15:00 28.03.2015
SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc 14:14 21:30 17:00 28.03.2015
Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 16:13 30:25 17:30 28.03.2015
HK Slávia Partizánske DHK Baník Most 10:12 19:19 18:00 28.03.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha 10:13 20:28 18:00 28.03.2015
DHC Sokol Poruba Sokol Písek 21:6 36:16 18:00 28.03.2015
Sokol Písek HC Zlín 12:12 22:31 15:00 27.02.2016
DHK Baník Most HK Slávia Partizánske 14:9 31:16 18:00 27.02.2016
DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce 8:12 25:25 18:00 27.02.2016
HC Plzeň DHK Zora Olomouc 8:10 16:24 10:30 28.02.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou 12:14 21:24 17:30 28.02.2016
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha 11:12 25:25 17:30 25.04.2016
21. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek ŠKP Bratislava 19:10 35:16 00:00 04.04.2015
HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa 13:14 27:28 00:00 04.04.2015
Iuventa Michalovce Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 15:9 29:18 00:00 04.04.2015
DHC Slavia Praha HK Slávia Partizánske 18:15 37:30 00:00 04.04.2015
DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou 16:10 31:20 00:00 04.04.2015
DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba 10:16 21:35 00:00 04.04.2015
HC Zlín DHK Baník Most 6:14 14:30 17:00 04.03.2016
Iuventa Michalovce Sokol Písek 20:11 36:18 17:30 04.03.2016
HK Slávia Partizánske SHK Veselí nad Moravou 16:15 26:23 18:00 04.03.2016
HK Slovan Duslo Šaľa Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 16:8 30:18 18:00 04.03.2016
ŠKP Bratislava HC Plzeň 13:13 30:23 18:00 04.03.2016
DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba 15:17 22:22 18:00 04.03.2016
22. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce HC Zlín 13:9 35:21 00:00 04.04.2015
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slávia Partizánske 11:12 21:25 00:00 11.04.2015
ŠKP Bratislava DHK Zora Olomouc 9:19 17:37 00:00 11.04.2015
HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek 17:13 36:22 00:00 11.04.2015
SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha 14:15 25:31 00:00 11.04.2015
DHC Sokol Poruba DHK Baník Most 15:10 24:23 00:00 11.04.2015
Sokol Písek DHK Zora Olomouc 13:11 22:21 15:00 26.03.2016
SHK Veselí nad Moravou HC Zlín 18:9 33:21 17:00 26.03.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slávia Partizánske 13:17 25:32 17:30 26.03.2016
DHK Baník Most Iuventa Michalovce 15:15 25:30 18:00 26.03.2016
DHC Sokol Poruba ŠKP Bratislava 21:3 34:12 18:00 26.03.2016
HC Plzeň DHC Slavia Praha 11:9 17:28 17:30 25.04.2016
23. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HC Zlín HK Slávia Partizánske 11:7 26:18 16:00 02.04.2016
Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou 17:13 29:22 17:30 02.04.2016
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 12:17 24:33 17:30 02.04.2016
HK Slovan Duslo Šaľa HC Plzeň 18:10 36:22 18:00 02.04.2016
ŠKP Bratislava Sokol Písek 12:12 30:25 18:00 02.04.2016
DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba 12:7 21:18 17:29 25.04.2016
24. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc 11:13 26:22 17:00 09.04.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín 4:10 17:23 17:30 09.04.2016
HK Slávia Partizánske Iuventa Michalovce 12:16 22:30 18:00 09.04.2016
DHK Baník Most ŠKP Bratislava 22:10 39:17 18:00 09.04.2016
DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa 10:13 19:22 18:00 09.04.2016
Sokol Písek DHC Slavia Praha 9:12 22:34 17:24 25.04.2016
25. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Plzeň 11:9 24:23 17:00 19.02.2016
Iuventa Michalovce HC Zlín 15:8 32:16 17:30 16.04.2016
DHK Zora Olomouc HK Slávia Partizánske 14:8 24:19 17:30 16.04.2016
HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek 18:12 39:25 18:00 16.04.2016
ŠKP Bratislava SHK Veselí nad Moravou 16:16 32:32 18:00 16.04.2016
DHC Slavia Praha DHK Baník Most 11:13 29:22 17:22 25.04.2016
26. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HC Zlín DHK Zora Olomouc 16:7 29:15 16:00 23.04.2016
HK Slávia Partizánske ŠKP Bratislava 19:11 33:20 18:00 23.04.2016
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce 7:17 20:34 18:00 23.04.2016
DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa 18:11 28:24 18:00 23.04.2016
DHC Sokol Poruba HC Plzeň 18:9 34:16 18:00 23.04.2016
SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha 12:16 26:34 00:00 24.04.2016

Hlavní patneři

Britterm
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem