SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

Ženy

Tabulka

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1 DHK Baník Most 18 17 0 1 642:432 34
2 Iuventa Michalovce 18 14 1 3 580:402 29
3 DHC Sokol Poruba 18 13 0 5 500:412 26
4 HK Slovan Duslo Šaľa 18 12 1 5 530:456 25
5 DHC Slavia Praha 18 11 3 4 539:472 25
6 DHK Zora Olomouc 18 12 0 6 534:476 24
7 Sokol Písek 18 10 3 5 514:488 23
8 HC Zlín 18 9 0 9 469:497 18
9 SHK Veselí nad Moravou 18 8 1 9 533:486 17
10 MŠK Dunajská Streda 18 4 3 11 478:546 11
11 ŠŠK Prešov 18 4 0 14 489:532 8
12 HK Hodonín 18 3 1 14 444:545 7
13 HC Sporta Hlohovec 18 2 1 15 456:627 5
14 HK Sokol RMK Bánovce n.B 18 0 0 18 363:700 0

Výsledky

1. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa 14:15 27:29 18:00 30.08.2019
DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba 12:10 24:27 14:00 31.08.2019
MŠK Dunajská Streda DHK Baník Most 10:21 22:41 16:00 31.08.2019
DHC Slavia Praha Sokol Písek 13:10 22:22 17:00 31.08.2019
Iuventa Michalovce HK Hodonín 20:9 37:18 17:30 31.08.2019
HC Sporta Hlohovec HK Sokol RMK Bánovce n.B 16:10 29:24 18:00 31.08.2019
HC Zlín ŠŠK Prešov 16:11 29:28 18:00 31.08.2019
2. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Zlín 9:8 18:26 18:00 06.09.2019
Sokol Písek HK Hodonín 14:11 27:25 15:00 07.09.2019
ŠŠK Prešov DHK Zora Olomouc 11:15 23:30 17:30 07.09.2019
HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce 9:11 21:25 18:00 07.09.2019
DHC Slavia Praha MŠK Dunajská Streda 19:16 40:28 18:45 07.09.2019
DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou 13:9 27:25 18:00 08.09.2019
HC Sporta Hlohovec DHK Baník Most 10:20 21:44 18:00 11.09.2019
3. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba 16:10 31:21 17:30 11.09.2019
SHK Veselí nad Moravou ŠŠK Prešov 16:13 27:25 18:00 13.09.2019
HK Hodonín HK Slovan Duslo Šaľa 11:16 26:27 17:30 14.09.2019
DHK Zora Olomouc HK Sokol RMK Bánovce n.B 20:11 41:24 17:30 14.09.2019
MŠK Dunajská Streda Sokol Písek 13:16 27:35 16:00 15.09.2019
HC Zlín DHK Baník Most 7:17 22:34 18:00 15.09.2019
HC Sporta Hlohovec DHC Slavia Praha 12:12 21:25 19:00 18.09.2019
4. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
ŠŠK Prešov Iuventa Michalovce 6:13 17:28 17:30 20.09.2019
DHC Sokol Poruba HK Hodonín 14:10 30:15 18:00 20.09.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B SHK Veselí nad Moravou 13:24 21:42 18:30 20.09.2019
Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa 16:16 26:25 15:00 21.09.2019
DHK Baník Most DHK Zora Olomouc 14:13 32:27 18:00 21.09.2019
HC Zlín DHC Slavia Praha 10:14 22:27 18:30 21.09.2019
MŠK Dunajská Streda HC Sporta Hlohovec 18:12 33:26 15:00 22.09.2019
5. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Hodonín ŠŠK Prešov 12:12 23:26 17:30 04.10.2019
SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most 12:14 23:32 17:00 05.10.2019
Iuventa Michalovce HK Sokol RMK Bánovce n.B 26:9 46:20 17:30 05.10.2019
DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha 14:15 26:25 17:30 05.10.2019
HC Sporta Hlohovec Sokol Písek 13:13 20:31 18:00 05.10.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba 9:8 24:19 18:00 05.10.2019
HC Zlín MŠK Dunajská Streda 10:8 29:21 18:00 06.10.2019
6. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek DHC Sokol Poruba 13:15 25:33 15:00 12.10.2019
MŠK Dunajská Streda DHK Zora Olomouc 13:14 25:26 16:00 12.10.2019
ŠŠK Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 8:10 20:27 17:30 12.10.2019
HC Sporta Hlohovec HC Zlín 10:19 25:33 18:00 12.10.2019
DHK Baník Most Iuventa Michalovce 15:16 26:25 18:00 12.10.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B HK Hodonín 7:13 18:36 18:00 12.10.2019
DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou 13:12 28:24 17:00 13.10.2019
7. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou MŠK Dunajská Streda 17:12 33:24 17:00 19.10.2019
Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha 13:14 26:26 17:30 19.10.2019
HK Hodonín DHK Baník Most 11:18 26:36 17:30 19.10.2019
DHK Zora Olomouc HC Sporta Hlohovec 17:11 36:20 17:30 19.10.2019
DHC Sokol Poruba ŠŠK Prešov 17:8 29:23 18:00 19.10.2019
HK Slovan Duslo Šaľa HK Sokol RMK Bánovce n.B 22:6 42:20 18:00 19.10.2019
HC Zlín Sokol Písek 14:16 27:28 18:00 19.10.2019
8. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek ŠŠK Prešov 18:13 35:28 15:00 26.10.2019
MŠK Dunajská Streda Iuventa Michalovce 16:10 26:24 16:00 26.10.2019
HK Hodonín DHC Slavia Praha 12:15 28:26 17:30 26.10.2019
HC Sporta Hlohovec SHK Veselí nad Moravou 11:22 25:44 18:00 26.10.2019
DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa 17:17 32:31 18:00 26.10.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Sokol Poruba 4:20 15:37 18:00 26.10.2019
HC Zlín DHK Zora Olomouc 11:18 26:33 18:00 27.10.2019
9. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou HC Zlín 11:8 24:19 17:00 02.11.2019
ŠŠK Prešov HK Sokol RMK Bánovce n.B 19:10 36:20 17:30 02.11.2019
HK Hodonín MŠK Dunajská Streda 16:15 24:24 17:30 02.11.2019
Iuventa Michalovce HC Sporta Hlohovec 16:8 36:20 17:30 02.11.2019
DHK Zora Olomouc Sokol Písek 18:12 32:27 17:30 02.11.2019
DHC Sokol Poruba DHK Baník Most 14:15 26:25 18:00 02.11.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha 15:12 30:21 18:00 02.11.2019
10. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek HK Sokol RMK Bánovce n.B 18:12 37:24 15:00 09.11.2019
MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 14:18 22:30 16:00 09.11.2019
DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou 18:16 33:32 17:30 09.11.2019
HC Sporta Hlohovec HK Hodonín 17:19 31:32 18:00 09.11.2019
DHK Baník Most ŠŠK Prešov 22:8 44:26 18:00 09.11.2019
HC Zlín Iuventa Michalovce 8:18 17:35 18:00 09.11.2019
DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba 11:14 24:23 17:00 10.11.2019
11. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek 11:15 26:26 17:00 16.11.2019
ŠŠK Prešov DHC Slavia Praha 15:12 28:30 17:30 16.11.2019
Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc 14:15 31:25 17:30 16.11.2019
DHC Sokol Poruba MŠK Dunajská Streda 15:6 35:21 18:00 16.11.2019
HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec 20:11 41:25 18:00 16.11.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Baník Most 10:22 21:48 18:00 16.11.2019
HK Hodonín HC Zlín 8:13 19:28 18:30 16.11.2019
12. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHC Sokol Poruba HC Sporta Hlohovec 18:12 38:26 00:00 30.11.2019
Sokol Písek DHK Baník Most 13:15 25:36 15:00 30.11.2019
MŠK Dunajská Streda ŠŠK Prešov 15:14 29:28 16:00 30.11.2019
SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce 10:17 25:30 17:00 30.11.2019
DHK Zora Olomouc HK Hodonín 17:12 25:23 17:30 30.11.2019
DHC Slavia Praha HK Sokol RMK Bánovce n.B 21:12 45:21 17:00 01.12.2019
HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa 11:14 24:34 18:00 01.12.2019
13. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek Iuventa Michalovce 10:15 24:33 00:00 01.12.2019
HK Hodonín SHK Veselí nad Moravou 11:17 30:39 17:30 06.12.2019
ŠŠK Prešov HC Sporta Hlohovec 20:14 42:28 17:30 07.12.2019
DHC Sokol Poruba HC Zlín 11:15 24:25 18:00 07.12.2019
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 15:10 32:25 18:00 07.12.2019
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc 13:13 31:28 18:00 07.12.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B MŠK Dunajská Streda 11:18 20:42 18:00 07.12.2019
14. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
HK Hodonín Iuventa Michalovce 10:18 23:41 17:30 11.12.2019
Sokol Písek DHC Slavia Praha 13:19 24:33 15:00 14.12.2019
ŠŠK Prešov HC Zlín 15:15 27:30 17:30 14.12.2019
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 9:8 23:26 18:00 14.12.2019
DHK Baník Most MŠK Dunajská Streda 21:8 39:24 18:00 14.12.2019
HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou 19:13 34:26 18:00 14.12.2019
HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Sporta Hlohovec 16:22 26:41 18:00 14.12.2019
15. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
MŠK Dunajská Streda DHC Slavia Praha 17:17 33:33 16:00 04.01.2020
SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba 10:14 19:27 17:00 04.01.2020
Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 19:12 35:28 17:30 04.01.2020
HK Hodonín Sokol Písek 7:15 21:33 17:30 04.01.2020
DHK Zora Olomouc ŠŠK Prešov 18:10 32:26 17:30 04.01.2020
HC Zlín HK Sokol RMK Bánovce n.B 18:8 35:19 18:00 04.01.2020
DHK Baník Most HC Sporta Hlohovec 19:10 42:17 18:00 04.01.2020
16. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Sokol Písek MŠK Dunajská Streda 11:10 27:22 15:00 11.01.2020
ŠŠK Prešov SHK Veselí nad Moravou 12:17 25:30 17:30 11.01.2020
DHK Baník Most HC Zlín 17:13 35:23 18:00 11.01.2020
DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce 11:10 26:24 18:00 11.01.2020
HK Slovan Duslo Šaľa HK Hodonín 17:9 30:26 18:00 11.01.2020
HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Zora Olomouc 10:16 20:38 18:00 11.01.2020
DHC Slavia Praha HC Sporta Hlohovec 19:14 40:29 17:00 12.01.2020
17. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 14:13 22:30 18:00 15.01.2020
HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek 14:16 29:29 15:00 18.01.2020
SHK Veselí nad Moravou HK Sokol RMK Bánovce n.B 20:7 41:17 17:00 18.01.2020
HK Hodonín DHC Sokol Poruba 10:15 23:30 17:30 18.01.2020
HC Sporta Hlohovec MŠK Dunajská Streda 12:12 27:27 18:00 18.01.2020
DHC Slavia Praha HC Zlín 22:10 38:25 17:00 19.01.2020
Iuventa Michalovce ŠŠK Prešov 18:14 35:24 17:30 19.01.2020
18. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou 17:13 34:26 18:00 22.01.2020
Sokol Písek HC Sporta Hlohovec 17:13 33:25 15:00 25.01.2020
MŠK Dunajská Streda HC Zlín 12:15 28:29 16:00 25.01.2020
ŠŠK Prešov HK Hodonín 13:11 37:26 17:30 25.01.2020
DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa 15:9 25:17 18:00 25.01.2020
HK Sokol RMK Bánovce n.B Iuventa Michalovce 7:21 15:38 18:00 25.01.2020
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 14:16 31:30 17:00 26.01.2020
19. Kolo
DomácíHostéPoločasVýsledekČas
Iuventa Michalovce DHK Baník Most - : - - : - 17:30 29.01.2020
DHC Sokol Poruba Sokol Písek - : - - : - 18:00 29.01.2020
HK Slovan Duslo Šaľa ŠŠK Prešov - : - - : - 18:00 31.01.2020
HK Hodonín HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : - 17:00 01.02.2020
SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha - : - - : - 17:00 01.02.2020
DHK Zora Olomouc MŠK Dunajská Streda - : - - : - 17:30 01.02.2020
HC Zlín HC Sporta Hlohovec - : - - : - 18:00 02.02.2020

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem