SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
10.02.2017

Ženy si s chutí zastřílely, Trenčín porazily patnáctibrankovým rozdílem!

Na výtečnou vyšla dnešní předehrávka 17. kola Interligy žen našemu týmu na Slovensku. Hráčky našeho klubu kráčely za vítězstvím od úvodních minut a už v poločase měly vypracovaný nadějný sedmibrankový náskok. Navíc se jim výtečně podařil vstup do druhé, když úvodních minut vyhrály 0:5 a odskočily až na 10:22! Od té chvíle byl zápas už jen otázkou skóre, které se z naší strany nakonec zastavilo na úctyhodných 37 brankách. Potěšitelné bylo, že se na tom podílel prakticky celý tým. Naše hráčky se tak v tabulce přiblížily na 2 body k deváté Olomouci, která má ale zatím zápas k dobru. Bohužel, ani z tohoto zápasu nebyl vysílán televizní přenos. .

HK AS Trenčín – SHK Veselí nad Moravou 22:37 (10:17)

Ľuboš Hudák, tréner SHK Veselí nad Moravou: „Šli jsme do zápasu s cílem podat co nejlepší výkon, v některých zápasech se ještě bijeme sami se sebou. Nevycházely nám druhé poločasy, proto jsme dnes chtěli hrát koncentrovaně a podat co nejlepší výkon, dokázat si sami pro sebe, že nás hra těší. Také jsme takticky plnili všechno, co si říkáme a chceme hrát. Šlapala nám od začátku celkem dobře obrana, dostávali jsme se do protiútoků a tím jsme vytvářeli tlak na Trenčín. Oni se snažili, hlavně v úvodu zápasu hráli v útoku dost rychle a dělalo nám to problémy. Trenčínu chybí nekteré střelkyně, nám navíc dobře pracovala obrana a zachytala nám brankářka. Jsem s tím spokojený.“ (převzato z Českého svazu házené)

Sestava a branky Veselí: Lekešová, Sedláčková, Vašulková – Kosinková, Krokavecová 2, Lukšíková 5, Melichárková, Novotná 4, Olšovská 4, Pastorková 4, Slováková 1, Soldánová 3, Šustková 9/3, Vinklárková 5.

Nejvíce branek Trenčína: Nejedlíková 4, Kostelná 4/1, Ušiaková 3.

Vyloučení: 0:4
Sedmičky: 1/1:3/3
160 diváků
Rozhodčí: Budzák, Záhradník.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem