10.02.2017

Ženy si s chutí zastřílely, Trenčín porazily patnáctibrankovým rozdílem!

Na výtečnou vyšla dnešní předehrávka 17. kola Interligy žen našemu týmu na Slovensku. Hráčky našeho klubu kráčely za vítězstvím od úvodních minut a už v poločase měly vypracovaný nadějný sedmibrankový náskok. Navíc se jim výtečně podařil vstup do druhé, když úvodních minut vyhrály 0:5 a odskočily až na 10:22! Od té chvíle byl zápas už jen otázkou skóre, které se z naší strany nakonec zastavilo na úctyhodných 37 brankách. Potěšitelné bylo, že se na tom podílel prakticky celý tým. Naše hráčky se tak v tabulce přiblížily na 2 body k deváté Olomouci, která má ale zatím zápas k dobru. Bohužel, ani z tohoto zápasu nebyl vysílán televizní přenos. .

HK AS Trenčín – SHK Veselí nad Moravou 22:37 (10:17)

Ľuboš Hudák, tréner SHK Veselí nad Moravou: „Šli jsme do zápasu s cílem podat co nejlepší výkon, v některých zápasech se ještě bijeme sami se sebou. Nevycházely nám druhé poločasy, proto jsme dnes chtěli hrát koncentrovaně a podat co nejlepší výkon, dokázat si sami pro sebe, že nás hra těší. Také jsme takticky plnili všechno, co si říkáme a chceme hrát. Šlapala nám od začátku celkem dobře obrana, dostávali jsme se do protiútoků a tím jsme vytvářeli tlak na Trenčín. Oni se snažili, hlavně v úvodu zápasu hráli v útoku dost rychle a dělalo nám to problémy. Trenčínu chybí nekteré střelkyně, nám navíc dobře pracovala obrana a zachytala nám brankářka. Jsem s tím spokojený.“ (převzato z Českého svazu házené)

Sestava a branky Veselí: Lekešová, Sedláčková, Vašulková – Kosinková, Krokavecová 2, Lukšíková 5, Melichárková, Novotná 4, Olšovská 4, Pastorková 4, Slováková 1, Soldánová 3, Šustková 9/3, Vinklárková 5.

Nejvíce branek Trenčína: Nejedlíková 4, Kostelná 4/1, Ušiaková 3.

Vyloučení: 0:4
Sedmičky: 1/1:3/3