SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
16.08.2018

Ženy sehrají přípravné zápasy s týmy z Rakouska a Maďarska

Po úterním utkání s běloruským mistrem (viz. níže) čekají na ženy SHK Veselí nad Moravou přípravné zápasy s týmy z Rakouska a Maďarska. Nejčastějším protivníkem se jim přitom stane rakouský vicemistr a vítěz tamního poháru UHC Müllner Bau Stockerau v sestavě s exveselskou hráčkou Petrou Varjassiovou. Protivník pražské Slavie v letošním 1. kole poháru EHF se ve Veselí představí v sobotu 18. srpna nejprve v 11 hodin a poté ještě ve 14 hodin. Trenér Hudák přitom plánuje jeden zápas odehrát hlavně se zamýšlenou základní sestavou, ve druhém utkání dostanou příležitost zejména další hráčky kádru.

Dvojzápas v podobném duchu čeká na Panenky i ve čtvrtek 23. srpna v Maďarsku, kde se představí na palubovce účastníka nejvyšší tamní soutěže u celku Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Kezdőoldal. Souboj bude pikantní pro našeho kouče, neboť v dresu domácích nastoupí jeho neteř Emma Hudák. V maďarském týmu hraje mimo jiné i odchovankyně Michalovců Lucia Gubíková.

První víkend v září odjíždějí naše hráčky na turnaj do Stockerau, kde zatím není upřesněná sestava celků. Kromě Veselí a domácích tam budou startovat rakouské a maďarské týmy. V sobotu 8. září pak už začíná MOL liga, když Veselanky budou od 17 hodin hostit v domácí hale Sokol Písek.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem