SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
25.01.2017

Ženy se konečně představí doma, přivítají Šaľu

Namlsané výhrou z Bratislavy si házenkářky SHK Veselí nad Moravou věří i proti aktuálně čtvrtému týmu tabulky, celku Duslo Šaľa. Slovácký celek na počátku sezóny odehrál na jižním Slovensku velmi dobré utkání a sahal v něm po obou bodech. Nakonec neměl ale ani jeden.

„Každý zápas je jiný. Tohle bylo navíc na počátku sezóny. Šaľa od té doby ukázala, že má kvalitní tým a odehrála velmi dobré zápasy. Zaujal mne například jejich duel na Slavii, kde Šaľa prohrála jen o gól,“ poukázal na duel z konce listopadu trenér Veselí Ľuboš Hudák.
Současný kouč Veselí ve 2. kole letošního ročníku na lavičce jihomoravského celku ještě neseděl, ztracené body si ale dobře pamatují hráčky. „Máme jim co vracet, protože jsme tam prohráli docela smolně. Nemá ale smysl vracet se k podzimnímu zápasu. Začínáme opět od nuly a hrajeme tentokrát doma. Věřím, že toho využijeme,“ doplnila kouče pivotka Nikol Vinklárková.
Hudák neplánuje nasazení osobního bránění na žádnou hráčku soupeře. „Šaľa má natolik silný kádr, že nemá smysl se zaměřovat na jednotlivé hráčky, ale spíš na jejich herní styl. Našim cílem bude eliminovat jejich silné zbraně a ukázat, že i my můžeme být silným týmem,“ hlásí bojovně Hudák.
Hráčky očekávají utkání hrané ve vysokém tempu. „Musíme si dát pozor hlavně na jejich rychlý útok. Jejich křídla jsou v jeho zakončování opravdu velmi dobré,“ vysekla poklonu soupeřkám Vinklárková.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem