29.10.2017

Ženy neponechaly nic náhodě, po přesvědčivém výkonu si připsaly další dva body

Utkání ve Veselí nad Moravou se neslo už od úvodu v režii našich hráček, které si postupně budovaly svůj náskok. Ve 20. minutě dostala červenou kartu hostující brankářka Čížová za sražení domácí Soldánové při protiútoku mimo brankoviště. Po změně stran využily naše házenkářky několik trháků v řadě. Výsledkem bylo navýšení stavu ze 14:8 až na 23:11. Poté už bylo utkání už jen otázkou skóre.

SHK Veselí nad Moravou – Bánovce nad Bebravou 32:22 (14:8)

Ľuboš Hudák, trenér SHK Veselí nad Moravou: „Jsem rád, že jsme ten zápas nepodcenili. Mrzí mne jen množství neproměněných šancí. Dali jsme příležitost všem hráčkám, žádná se nezranila, takže jsem spokojený.“

Richard Makýš, trenér Bánovců n. B.: „Domácímu týmu gratuluji k pěknému kompaktnímu výkonu. Nám chybí klasická střelkyně na postu spojky, při hře na postavenou obranu se proto trápíme. Ve druhé půli jsem dal šanci všem hráčkám a to, že si mohly všechny zahrát, beru jako pozitivum.“

Veselí: Lekešová, Beranová – Olšovská 7/3, Novotná 7/3, Lukšíková 4, Slováková 2, Vinklárková 2, Žáčková, Šustková 5, Valovičová 2, Divílková, Soldánová 3.

Branky Bánovců: Matušincová 6/2, Bencová 4/1, Turková 3/1, Šipláková 2/1, Srncová 1, Hrubá 1, Ráciková 1/1, Hollá 1, Halmová 1, Obstová A. 1, Obstová K. 1.

Sedmičky: 6/6:8/6.
Vyloučení: 4:3, ČK Čížová (Bánovce nad Bebravou).
Rozhodčí: Kosa, Švidernoch.