SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
29.12.2017

Ženy na Slavii nestačily, zítra je čeká boj o bronz

Dnes čekal na nejlepší 4 týmy Českého poháru žen semifinálový souboj v Jindřichově Hradci. Naše ženy se utkaly s pražskou Slavií a Most s Porubou. Naše hráčky se v prvním poločase držely a do šaten odcházely s dvoubrankovou ztrátou. Po změně stran ale Pražanky odskočily na 5 gólů a svůj náskok udržely až do konce utkání. Druhé semifinále bylo rozhodnuto již v úvodu, když Most vedl 7:0 a později 18:8. Ve finále se zítra od 15.30 utká Most a Slavia Praha. Naše ženy čeká souboj o 3. místo s vítězem minulého ročníku Českého poháru s Porubou už od 13.30.

SHK Veselí n. M. – Slavia Praha 25:30 (14:16)

O vítězství v Českém poháru letos zabojují házenkářky Slavie Praha. V prvním semifinálovém souboji vyřadily tým Veselí nad Moravou po pětibrankové výhře. V prvním poločase se oba týmy sice prostřídaly ve vedení, v závěru první půle se ale ustálilo na straně Pražanek, které tuto výhodu dokázaly přenést i do druhé poloviny zápasu. V jejím úvodu navýšily své vedení na pět branek a tento odstup si už udržely až do konce utkání. Nic na tom nezměnilo ani jedenáct branek z ruky kanonýrky Olšovské.

Nejvíce branek: Olšovská 11/5, Novotná 3, Vinklárková 3, Šustková 3, Soldánová 3 – Galušková 9/5, Šetelíková 5, Novotná 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 5/5 – 6/5. Vyloučení: 4:4. Diváci: 154.

DHK Baník Most – Sokol Poruba 31:26 (19:12)
(zdroj: chf.cz)

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem