SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
09.03.2017

Ženy čeká těžký zápas na palubovce českého mistra

V netradičním pátečním čase je naplánováno 21. kolo Interligy žen a naše hráčky budou odjíždět do Mostu v roli outsidera. Vědí proto, že nemají v zápase co ztratit. „Pojedeme tam s tím, abychom uhrály nějaký slušný výsledek a nedostaly debakl,“ hlásí odhodlaně za své spoluhráčky spojka Kateřina Slováková, která v Mostě krátkou dobu působila.
Na lavičce severočeského týmu působil i kouč Ľuboš Hudák, který do Mostu zamířil po svém prvním angažmá ve Veselí nad Moravou. „Most je samozřejmě velkým favoritem. V posledních letech získal několik českých titulů a je i aktuálně nejlepším českým týmem. Kádr tam mají opravdu velmi zkušený. Prohra Mostu v Šaľe ukázala, že nikdo není neporazitelný. V domácím prostředí je Most ale mnohem silnější a jen těžko předpokládat, že by si s námi připouštěli nějaké komplikace,“ je přesvědčen kouč SHK Veselí nad Moravou.
Hudák je přitom v komplikované situaci i z toho důvodu, že má stále velkou marodku. Odložení zápasu s Porubou, kvůli jejímu pohárovému utkání, proto uvítal. „Jsme tím hodně limitovaní. Sám nebudu do poslední chvíle vědět, s jakými hráčkami vlastně do Mostu odjedeme. Zápas bude ale pro nás určitě cenný z hlediska zkušeností,“ dodal kouč Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem