SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
24.04.2018

Ženy čeká po 5 letech boj v play - off

V MOL lize dělilo SHK Veselí nad Moravou a DHC Slavia Praha 10 bodů, v play – off, ale už z toho nic neplatí. Série hraná na dva vítězné zápasy začíná v sobotu od 17 hodin ve Veselí nad Moravou za stavu 0:0 a rozhodovat bude aktuální forma.
„Se Slavií máme v této sezóně odehrané už 3 zápasy, dva v MOL lize a jeden v Českém poháru. Dá se proto říci, že dobře známe jejich kvalitu i hráčky. Nyní jde ale o úplně jinou soutěž. V každém utkání je potřeba vyhrát,“ uvědomuje si kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
V utkání by měl mít základní kádr pohromadě. „Pokud se do sobotního utkání nikdo nezraní, měla by nám chybět jen Dominika Valovičová, která má zdravotní problémy, kvůli nimž určitě nenastoupí,“ přiznal kouč Veselí.
Hudák zároveň doufá, že domácí hala by mohla jeho svěřenkyním pomoci poprvé v této sezóně Slavii porazit. „Doufám, že v domácím prostředí to zvládneme, přestože Slavie bude určitě favoritem. Uděláme vše pro to, abychom zahráli co nejlépe a uspěli. Bude ale určitě potřeba bojovat o každý míč,“ upozornil trenér veselských házenkářek.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem