SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
19.01.2017

Začíná odvetná část, Veselí začíná v Bratislavě

Na nepovedené derby ve Zlíně je potřeba rychle zapomenout. Hráčky i trenér věří, že se jim bude více dařit na palubovce zatím poslední Bratislavy.
„Utkání v Bratislavě je pro nás velmi důležité. Jestliže si chceme zachovat ještě naději na postup do play – off, musíme už konečně zvítězit,“ uvědomuje si kouč veselských házenkářek Ľubomír Hudák. Podle Hudáka by případná výhra měla dvojí efekt, pomohla by totiž tým i zdravě nastartovat. „Uvědomujeme si ale, že nám domácí nedají nic zadarmo. Musíme se proto prosadit naší hrou. Ke kvalitní obraně je potřeba, abychom přidali lepší souhru v útoku,“ doplnil Hudák.

V týmu Bratislavy působila jednu sezónu veselská pivotka Kristina Pastorková. „Družstvo Bratislavy ale od té doby prošlo změnami, takže ani já pořádně nevím, co máme v Bratislavě čekat. V týmu působí hlavně mladé šikovné hráčky, které si pamatuji z dorosteneckých soutěží. Určitě nás budou chtít potrápit. Věřím přesto, že si odvezeme oba body a budeme i spokojené se svým výkonem,“ je přesvědčena Pastorková.
Veselský trenér očekává, že domácí celek bude fyzicky dobře připraven. „Bratislava má mladý tým, moc zkušeností jeho hráčky příliš nemají. Tento nedostatek ale nahrazují jeho hráčky bojovností,“ všimnul si hry soupeře Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem