SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
14.03.2018

Veselské Peklo přivítá Černé anděly z Mostu

Mezi oběma soupeři je v tabulce jedenáctibodový rozdíl, přesto lze duel házenkářek SHK Veselí nad Moravou a DHK Baníku Most považovat za šlágr 22. kola MOL ligy. Mostu jde o to udržet si i nadále náskok před druhou Slavií Praha, Panenkám zase o udržení aktuální třetí příčky mezi českými celky a zajištění co nejlepší pozice, která by jim zajistila postup do play – off.

„Určitě nás čeká těžký zápas. Most má zkušenosti, získal tituly a v jeho kádru je množství reprezentantek. My ale chceme doma opět podat dobrý výkon. Bojujeme o play – off a rádi bychom si potřebné body zajistili co nejdříve a nemuseli o ně bojovat až do posledních kol. Uděláme vše pro to, abychom navázali na naše kvalitně odehrané domácí zápasy a opět bodovali,“ slibuje kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

Most na jih Moravy přijede bez své největší opory Markéty Jeřábkové, která se na nedávném světovém šampionátu zapsala mezi nejlepší kanonýrky na světě. „Hrozba od Markéty Jeřábkové byla určitě ze střední spojky velmi vysoká. Má výborný tah na bránu, dobře spolupracuje s pivotem, a navíc má výbornou střelbu. Na jejím postu ale hraje Petra Maňáková, která je taky velmi nebezpečná. Takže si v tomto směru si zase až tak moc neulevíme. Velký pozor si pak musíme dát hlavně na Simonu Szarkovou, která je zřejmě momentálně nejlepší hráčkou našeho soupeře,“ přidal postřeh kouč Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem