SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
30.03.2017

Veselanky už v pátek hrají v Michalovcích

Netradičně už v pátek pocestují na východní Slovensko házenkářky SHK Veselí nad Moravou. A opět se na dlouhou cestu vydají v nekompletní sestavě. Obejít se budou muset bez dvou nejlepších střelkyň klubu. Scházet jim totiž bude nejen třetí nejlepší kanonýrka soutěže Jana Šustková, ale i dvojice hráček, která do Veselí z Michalovců před půldruhým rokem zamířila: spojka Mária Olšovská i brankářka Kristína Sedláčková jsou po operacích a od házené si na nějaký čas odpočinou.
„Do Michalovců jedeme samozřejmě s respektem. Tento tým neprohrál v soutěži jediný zápas a jasně kráčí za dalším interligovým titulem. V naší okleštěné sestavě se pokusíme podat výkon, jakého jsme za dané situace schopni,“ hlásí před odjezdem do svého bývalého působiště kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
Na dlouhou cestu se připravuje mimo jiné i juniorská reprezentantka České republiky Nikol Soldánová. „Asi jen těžko může někdo předpokládat, že bychom jeli do Michalovců připravit soupeře o jeho letošní neporazitelnost. V posledních zápasech se nám ale herně dařilo, přestože jsme prohráli jak v Mostě, tak i doma s Olomoucí. Rádi bychom na tyto výkony navázali,“ láká na duel domácí diváky Soldánová.
Veselí pojede do Michalovců s hodně mladým týmem. „Určitě vyzkoušíme některé mladé hráčky z dorostu, neboť začínáme pomalu vytvářet koncepci na příští sezonu. Navíc v duelu s Olomoucí jsme viděli, že dokážou zabojovat,“ vysvětlil jejich nominaci kouč Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem