SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
11.02.2018

Veselanky tahaly na východě Slovenska za kratší konec

Po duelu v Šaľe nevyšel našim ženám herně ani duel ve slovenských Michalovcích. Domácí celek, který chtěl našim hráčkám vrátit porážku z podzimu ve svém snažení uspěl a vyhrál nakonec dvanáctibrankovým rozdílem. Naše hráčky budou mít nyní dvoutýdenní pauzu, aby doléčily nemoci a nabraly novou energii. Budou ji potřebovat, poté je totiž čeká v únoru ještě jeden těžký duel, a to na palubovce Olomouce.

Iuventa Michalovce – SHK Veselí nad Moravou 36:24 (21:12)

Diváci v Michalovcích viděli utkání, které bylo bohužel pro nás až příliš jednoznačné. Náš tým sice odcestoval na východ Slovenska bez nemocné nejlepší střelkyně Interligy Márie Olšovské, nicméně přesto jsme věřili, že dokáže vzdorovat déle, než jen úvodních 10 minut. Domácí celek šel rychle do tříbrankového vedení (3. minuta 3:0), ale naše hráčky dokázaly rychle zareagovat. Šustková s Lukšíkovou snížily na 4:3 a Jana Šustková svou 3. brankou v zápase následně i na 5:4 v 9. minutě. Od tohoto okamžiku se ale domácím povedla za 5 minut pětibranková šňůra, kterou nezastavil ani oddechový čas našeho kouče (14. minuta 10:4). Našim hráčkám bohužel úplně odešla střelba, když se v následujících 11 minutách prosadily pouze dvakrát a domácí celek trestal. V 25. minutě svítil na tabuli stav 18:6 a výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Tento brankový rozdíl nakonec zůstal až do konce utkání.

Nej. branek Michalovců: Habánková 8, Kišiková 5, Trúnková 5, Holejová 5/1.

Veselí: Lekešová, Hřebejková – Zemčíková 1, Novotná 2, Lukšíková 6, Slováková 1, Vinklárková, Šustková 8/3, Valovičová, Klimešová A., Divílková 3, Kutálková, Soldánová 2, Veselková 1.

Sedmičky: 3/2:4/3.
Vyloučení: 2:1
Rozhodčí: Gedon a Klus.
700 diváků.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem