SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
04.01.2017

Veselanky přivítají pražskou Slavii

V prvním letošním utkání přivítají Veselanky pražskou Slavii. Duel bude nejen zajímavým srovnáním týmů z horního a spodního konce tabulky, ale je pozoruhodný je i tím, že v zimní pauze oba celky vyměnily hlavní trenéry. Ve Veselí nahradil Slavomíra Vargu, který odešel na vlastní žádost, Ľuboš Hudák, ve Slavii Petru Vítkovou zastoupil Richard Řezáč.

„Čeká nás hodně těžký zápas. Slavia je v tabulce mnohem výš, než my a určitě u nás bude chtít bodovat. My jsme ale domácím týmem a body potřebujeme,“ hlásí bojovně kouč Veselí, který se na Slovácku připravuje na svou obnovenou interligovou premiéru. Předem ví, že se jeho tým nepředstaví v plné sestavě, protože mu kvůli nemocem a zraněním scházejí čtyři hráčky. Nejcitelnější ztrátou je přitom Jasmínka Vargová, která má týmu chybět ještě přibližně dva měsíce.
Hráčky přesto nemají ze soupeře žádný přehnaný respekt. „Slavia je určitě favorizovaným týmem. To pro nás ale nic neznamená. Hrajeme doma a na zápas se dobře připravujeme. Očekávám dobrý zápas. Věřím přitom, že když ze sebe vydáme vše, není důvod se Slavie bát. Máme na to, abychom ji porazili,“ je přesvědčená kanonýrka slováckého týmu Mária Olšovská.
Utkání ve veselské sportovní hale začíná v tradičním čase v sobotu 7. ledna od 17.00.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem