SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
18.04.2017

Veselanky čeká ve středu dohrávka 20. kola WHIL s Porubou

Hned dva zápasy v jednom týdnu čekají na házenkářky SHK Veselí nad Moravou. Už ve středu přivítají na své palubovce DHC Sokol Poruba.
„Přípravu nám narušily čtyři dny volna spojené s velikonočními svátky. Měli jsme tak na přípravu jen omezený čas. Vymlouvat se na to ale rozhodně nemůžeme, protože Poruba je v podstatě ve stejné situaci,“ uvědomuje se kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák. Ve stejném duchu mluví i spojka Dagmar Lukšíková. „Tentokrát jsme na přípravu opravdu moc času neměli. Absolvovali jsme pouze jeden trénink,“ přiznala kanonýrka Veselí.
Kouč Veselí překvapení pro soupeře, jaké připravil Slavii nasazením Jany Šustkové tentokrát nechystá. „Jana nastoupila na Slavii po necelých dvou trénincích. Samozřejmě, že její herní pohoda ještě nebyla na úrovni, co před zraněním, nicméně nám pomohla velmi výrazně. Věřím, že se jí koleno znovu neozve a bude v pohodě, jak před zraněním. Věřím, že s její pomocí a po dvou výhrách v řadě potrápíme dalšího z favoritů soutěže a vítěze Českého poháru,“ dodal trenér veselských házenkářek.
Podle Lukšíkové se diváci mohou opět těšit na zajímavý zápas: „Poruba si bude chtít spravit chuť po výpadku v semifinále evropského poháru Challenge cup a nám se začalo herně dařit. O náboj je tak určitě postaráno,“ pozvala diváky do haly spojka SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem