SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
30.01.2019

Veselanky čeká těžký zápas v Šaľe

Házenkářky SHK Veselí nad Moravou se připravují na zápas v Šaľe. „Tímto utkáním nám začíná nejdůležitější část sezóny. Čeká nás série těžkých zápasů a jde o to, jestli z nich něco vytěžíme, nebo jestli v tabulce spadneme dolů. V Šaľe to bude velmi těžké, má velmi dobrý tým. Mají tam jak zkušené, tak i mladé hráčky a v domácím prostředí body prakticky neztrácejí. Dovolím si tvrdit, že v tomto zápase je Šaľa favoritem, i když už ne tak velkým, jak v minulosti,“ řekl před utkáním kouč veselských Panenek Ľuboš Hudák.

Kanonýrka Klaudia Michnová očekává vyrovnaný zápas. „Podle mne to bude boj o každou branku. Hodně bude záležet na tom, jak zachytají brankářky a jak zahrají obrany. Určitě se budeme chtít pokusit o dva body. Kádr mají velmi dobrý a je tam dobrý kolektiv, to je ale podobné, jak ve Veselí, takže to bude asi hodně napínavé,“ předvídá spojka Veselí.

Čtyři dny po utkání s Prešovem měl kouč Hudák už dost času podívat se na jeho záznam. „Samozřejmě, že jsme se už dívali na video zápasu s Prešovem. Nechci se nikoho dotknout, ale ty zákroky, které hostující celek předváděl, to je opravdu k zamyšlení. Na to by se opravdu měly podívat zodpovědné osoby. To byla mužská házená z 80. let, kdy se hrály výsledky na 13:13 a tekla krev. Takhle se už dávno nehraje. To ale neznamená, že jsme zápas nemohli odehrát koncentrovaněji a lépe,“ přiznává kouč SHK Veselí nad Moravou.

Zápas v Šaľe začne v sobotu od 18 hodin.

Hlavní partneři

Omina sport
VEOS
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
DuoLife
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem