SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
03.11.2016

Veselanky čeká důležitý duel v Olomouci

Dlouhých pět let už nevyhrály házenkářky z Veselí nad Moravou v Olomouci a rády by tuto nepříznivou sérii konečně prolomily. Poslední výhru z Hané totiž odvezly 7. září 2011, když zvítězily 27:21. Zatímco Panenky si tentokrát dost věří, jejich kouč optimismem moc nehýří.

„Na dnešním tréninku mám devět hráček, tři brankařky, tři pivotky, z nichž jedna jde na vytahování vody z kolena, dále dvě spojky a jedno křídlo. Co s tím mám vymyslet? Pokud se nedáme zdravotně do pořádku, brzy ztratíme to, co jsme v létě natrénovali,“ obává se trenér Slavomír Varga. Spíše než na soupeře se tedy zaměřuje hlavně na vlastní řady. Za úspěch bude považovat, pokud se mu stejně jako před utkáním s Mostem podaří alespoň na poslední chvíli dát kádr do kupy. U některých hráček se ovšem obává, že do zápasu naskočí, byť bez jediného tréninku.

Hráčky jsou přesto bojovně naladěné. „Myslím, že máme šanci je porazit. Určitě to ale nebude nic snadného. Olomouc se sice teď taky dost trápí, ale na druhou stranu bude chtít před domácím publikem odčinit vysokou porážku ze Šaľy. Bude to proto asi zajímavý zápas,“ domnívá se křídelnice Nikol Soldánová.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem