SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
15.11.2017

Ve veselské hale startuje velký mezinárodní turnaj mladších žaček

Pro některé nešťastné číslo, pro pořadatele snad příjemné. Ve čtvrtek začíná ve veselské sportovní hale třídenní již 13. ročník Memoriálu Milana Příhonského mladších žaček. Domácí tým se na něm utká s početnou ekipou soupeřů. Mnohé z nich zná přitom i družstvo žen z interligových zápasů. Turnaj zahájí derby mezi domácím SHK Veselím nad Moravou a DDM Strážnice ve 14.35. Kromě těchto týmů budou ve Veselí bojovat ještě celky: TJ Tatran Bohunice Brno, Velká nad Veličkou, ŠKP Bratislava, TJ Strojár Malacky, HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Slávia Praha – červený tým, DHC Slávia Praha – modrý tým, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Iuventa Michalovce A, Iuventa Michalovce B, HC Háje Praha a Sokol Písek.

XIII. Ročník Memoriál Milana Příhonského - rozlosování  
                                                                     
Čtvrtek 16.11.2017                                                                        
14:35    15:00        SHK Veselí nad Moravou                DDM Strážnice                                            
15:00    15:25        SKH Velká nad Veličkou                TJ Tatran Bohunice Brno                                            
15:25    15:50        SHK Veselí nad Moravou                ŠKP Bratislava                                            
15:50    16:15        TJ Strojár Malacky                HK Slovan Duslo Šaľa                                            
16:15    16:40        DHC Slávia Praha Č                 DDM Strážnice                                            
16:40    17:05        SKH Velká nad Veličkou                 DHC Slávia Praha M                                              
17:05    17:30        TJ Jiskra Havlíčkův Brod                TJ Sokol Písek                                             
17:30    17:55        ŠKP Bratislava                DHC Slávia Praha Č                                                  
17:55    18:20        TJ Tatran Bohunice Brno                HK Slovan Duslo Šaľa                                             
18:20    18:45        SKH Velká nad Veličkou                Iuventa Michalovce B                                                                             
18:45    19:10        Iuventa Michalovce A                SHK Veselí nad Moravou                                            
19:10    19:35        TJ Strojár Malacky                DHC Slávia Praha M                                               
19:35    20:00        TJ Jiskra Havlíčkův Brod                DHC Slávia Praha Č                                              
20:00    20:25        HC Háje Praha                Iuventa Michalovce B                                            
                                                                        
Pátek 17.11.2017                                                                        
8:00    8:25        Iuventa Michalovce A                TJ Jiskra Havlíčkův Brod                                              
8:25    8:50        HC Háje Praha                HK Slovan Duslo Šaľa                                             
8:50    9:15        TJ Sokol Písek                ŠKP Bratislava                                            
9:15    9:40        TJ Tatran Bohunice Brno                Iuventa Michalovce B                                            
9:40    10:05        DHC Slávia Praha Č                 SHK Veselí nad Moravou                                            
10:05    10:30        TJ Strojár Malacky                SKH Velká nad Veličkou                                             
10:30    10:55        Iuventa Michalovce A                TJ Sokol Písek                                            
10:55    11:20        HC Háje Praha                DHC Slávia Praha M                                             
11:20    11:45        DDM Strážnice                TJ Jiskra Havlíčkův Brod                                            
11:45    12:10        Iuventa Michalovce B                HK Slovan Duslo Šaľa                                            
12:10    12:35        ŠKP Bratislava                Iuventa Michalovce A                                            
12:35    13:00        TJ Tatran Bohunice Brno                TJ Strojár Malacky                                            
13:00    13:25        TJ Sokol Písek                DHC Slávia Praha Č                                             
13:25    13:50        SKH Velká nad Veličkou                HC Háje Praha                                            
13:50    14:15        SHK Veselí nad Moravou                TJ Jiskra Havlíčkův Brod                                            
14:15    14:40        DHC Slávia Praha M                 Iuventa Michalovce B                                            
14:40    15:05        ŠKP Bratislava                DDM Strážnice                                            
15:05    15:30        HK Slovan Duslo Šaľa                SKH Velká nad Veličkou                                            
15:30    15:55        Iuventa Michalovce A                DHC Slávia Praha Č                                             
15:55    16:20        TJ Strojár Malacky                HC Háje Praha                                            
16:20    16:45        SHK Veselí nad Moravou                TJ Sokol Písek                                            
16:45    17:10        TJ Tatran Bohunice Brno                DHC Slávia Praha M                                             
17:10    17:35        DDM Strážnice                Iuventa Michalovce A                                            
17:35    18:00        TJ Strojár Malacky                Iuventa Michalovce B                                             
18:00    18:25        TJ Jiskra Havlíčkův Brod                ŠKP Bratislava                                            
18:25    18:50        HK Slovan Duslo Šaľa                DHC Slávia Praha M                                             
18:50    19:15        TJ Sokol Písek                DDM Strážnice                                             
19:15    19:40        HC Háje Praha                TJ Tatran Bohunice Brno                                            
                                                                        
                                                                        
 20:00    22:00        Vystoupení BikeTrial -sportovní hala                                                             
            Diskotéka - sportovní hala                                                            
                                                                        
Sobota 18.11.2017                                                                         
8:00    8:25        6A                6B                                            
8:25    8:50        5A                5B                                            
8:50    9:15        3A                3B                                            
9:15    9:40        2A                2B                                            
9:40    10:05        7A                7B                                            
10:05    10:30        4A                4B                                            
10:30    10:55        1A                3B                                            
10:55    11:20        3A                1B                                            
11:20    11:45        7A                6B                                            
11:45    12:10        5A                4B                                            
12:10    12:35        1A                2B                                            
12:35    13:00        2A                1B                                            
13:00    13:25        6A                7B                                            
13:25    13:50        4A                5B                                            
13:50    14:15        2A                3B                                            
14:15    14:40        3A                2B                                            
14:40    15:05        1A                1B                                            
                                                                        
15:15            Slavnostní ukončení turnaje       

Hlavní patneři

Britterm
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem