SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
15.11.2018

Ve Veselí startuje silně obsazený turnaj mladších žaček

Velmi silné a mezinárodní obsazení bude mít 14. ročník turnaje Milana Příhonského mladších žaček, který startuje v pátek ve veselské sportovní hale. Vedle domácích hráček SHK Veselí nad Moravou se v něm představí budoucí naděje i většiny dalších interligových týmů (Michalovce, Šaľa – oba SK, Slavie Praha, Olomouc, Zlín a Písek) a kluby, které prosluly kvalitní prací s mládeží (Stupava, Martin – oba SK, Velká nad Veličkou, Otrokovice, Kunovice, Háje Praha a Havlíčkův Brod).
Ve Veselí se tak představí 14 týmů, které jsou rozlosovány do dvou sedmičlenných skupin. V nich se utká každý s každým. Následně první 3 týmy z každé skupiny postupují do bojů o 1. – 6. místo, celky na 4. a 5. místě ve skupinách se utkají o 7. – 10. místo a týmy ze 6. a 7. míst budou bojovat o konečné 11. – 14. místo. Zápasy z úvodních skupin zůstávají v platnosti.

Skupina A:
Veselí nad Moravou, Michalovce, Olomouc, Písek, Háje Praha, Havlíčkův Brod, Stupava.

Skupina B:
Šaľa, Slavie Praha, Zlín, Kunovice, Otrokovice, Velká nad Veličkou, Martin.

Pátek: 16.11.2018

14:35 - 15:00    SHK Veselí nad Moravou  - Iuventa Michalovce
15:00 - 15:25    SKH Velká nad Veličkou – TJ Otrokovice
15:25 - 15:50    HC Zlín – SHK Kunovice

15:50 - 16:15    DHK Zora Olomouc – HC Tatran Stupava
16:15 - 16:40    TJ Otrokovice – HK Slovan Duslo Šaľa
16.40 - 17:05   THA Martin – SKH Velká nad Veličkou

17:05 - 17.30    HC Háje Praha – HC Tatran Stupava
17:30 - 17:55   SHK Kunovice – DHC Slávie Praha
17:55 - 18:20    Iuventa Michalovce – Jiskra Havlíčkův Brod
18:20 - 18:45    HC Zlín – THA Martin
18:45 - 19:10    HC Háje Praha – DHK Zora Olomouc
19:10 - 19:35    HK Slovan Duslo Šaľa – DHC Slávie Praha
19.35 - 20:00    SHK Veselí nad Moravou – Jiskra H. Brod
20:00 - 20.25    TJ Sokol Písek –Iuventa Michalovce

Sobota: 17.11.2018

8:00 - 8:25        HC Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa
8:25 - 8:50        TJ Sokol Písek – HC Tatran Stupava
8:50 - 9:15        HC Háje Praha – Jiskra Havlíčkův Brod
9:15 - 9:40        TJ Otrokovice – SHK Kunovice
9:40 - 10:05      DHK Zora Olomouc – SHK Veselí nad Moravou
10:05 - 10:30    SKH Velká nad Veličkou –DHC Slávie Praha
10:30 - 10:55    THA Martin – HK Slovan Duslo Šaľa

10:55 - 11:20    Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Písek
11:20 - 11:45    Iuventa Michalovce – HC Háje Praha

11:45 - 12:10    HC Zlín – TJ Otrokovice
12:10 - 12:35   HC Tatran Stupava – SHK Veselí nad Moravou
12:35 - 13:00    SHK Kunovice – THA Martin
13:00 - 13:25    TJ Sokol Písek – SHK Veselí nad Moravou
13:25 - 13:50    SKH Velká nad Veličkou – HK Slovan Duslo Šaľa
13:50 - 14:15    Iuventa Michalovce – DHK Zora Olomouc
14:15 - 14:40    DHC Slávie Praha – HC Zlín
14:40 - 15:05    TJ Otrokovice – THA Martin

15:05 - 15:30    HC Háje Praha– SHK Veselí nad Moravou
15:30 - 15.55    SKH Velká nad Veličkou – SHK Kunovice
15:55 - 16:20    HC Háje Praha – TJ Sokol Písek
16:20 - 16:45    DHK Zora Olomouc – Jiskra Havlíčkův Brod
16:45 - 17:10    HC Tatran Stupava – Iuventa Michalovce

17:10 - 17:35   HK Slovan Duslo Šaľa – SHK Kunovice
17:35 - 18:00    HC Zlín – SKH Velká nad Veličkou
18:00 - 18:25    DHC Slávie Praha – THA Martin

18:25 - 18:50    TJ Sokol Písek – DHK Zora Olomouc
18:50 - 19:15    HC Tatran Stupava – Jiskra Havlíčkův Brod

19:15 - 19:40    TJ Otrokovice – DHC Slávie Praha

Neděle: 18.11.2018

  8:00  - 8:25            6A                    6B
  8.25  - 8:50            5A                    5B
  8:50  - 9:15            3A                    3B
  9:15  - 9:40            2A                    2B
  9:40  - 10.05           7A                    7B
10:05  - 10:30           4A                    4B
10:30  - 10:55           1A                    3B
10:55  - 11:20            3A                   1B
11:20  - 11:45            7A                    6B
11:45  - 12:10            5A                    4B
12:10  - 12:35            1A                    2B
12:35  - 13:00            2A                    1B
13:00  - 13:25            6A                    7B
13:25  - 13:50            4A                    5B
13:50  - 14:15            2A                    3B
14:15  - 14:40            3A                    2B
14:40  - 15:05            1A                    1B 

15:15    Slavnostní ukončení turnaje

Hlavní patneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem