SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
23.03.2017

V sobotu přijede tradiční soupeř z Olomouce

Tradičního soupeře z Hané přivítají naše ženy v tradičním sobotním čase od 17 hodin. Hráčky i trenér věří, že diváci uvidí oboustranně kvalitní ženskou házenou.
„Celý týden se poctivě připravujeme a fyzicky jsme na tom dobře. Chceme hrát, máme chuť do hry a těšíme se na to. Olomouc k nám přitom tradičně jezdí dobře připravena, takže si myslím, že se diváci mohou těšit na hezkou házená,“ předvídá spojka SHK Veselí nad Moravou Klára Kosinková.
Kouč Ľuboš Hudák využil reprezentační pauzy, kdy mu odjela pětice hráček, na tzv. dobíjení baterií. „Příprava na Olomouc byla dost náročná. Víceméně jsme se zaměřili hlavně na fyzičku. S míčem jsme měli pouze jeden trénink. Normální tréninkový cyklus máme až tento týden,“ přiznal kouč Veselí. Hráčky ale v dočasném rozložení sil týmu nevidí zásadní problém.
„Trénovaly jsme, jak se dalo, jak my, co jsme zůstaly ve Veselí, tak i holky na reprezentačních srazech, takže jsme jely normálně dál. Všichni jsme zkrátka pracovali na to, aby se to v sobotu projevilo,“ ujistila Kosinková.
Podle kouče je mírným favoritem hostující celek. „Olomouc je týmem, který bojuje o play – off a má to dobře rozehrané. Potřebuje ale každý bod a my se pokusíme zabojovat. Utkání v Mostě nám ukázalo, že se dokážeme dobře připravit a chtěli bychom na to navázat, i když je jasné, že na takové výkony se navazuje těžko. S Olomoucí to bude určitě těžké utkání,“ dodal trenér Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem