SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
03.01.2018

V sobotu pokračuje MOL liga žen, Panenky přivítají Prešov

Těžký vstup do roku 2018 čeká na házenkářky SHK Veselí nad Moravou. V domácí hale přivítají štiku letošního ročníku ŠŠK Prešov. Slovenský celek budí na jižní Moravě respekt mimo jiné tím, že si odvezl výhry z palubovek pražské Slavie i ostravské Poruby.
„Prešovu vyšla velmi dobře podzimní část soutěže. Podával stabilní výkony nejen ve vlastní hale, ale o své síle přesvědčil i na Slavii a v Porubě. V žádném případě proto nemůžeme soupeře podcenit. Pokud chceme uspět, musíme k zápasu přistoupit se 100 % nasazením,“ zvedá varovný prst kouč veselských házenkářek Ľubomír Hudák.
Veselanky sílu soupeře respektují: „Divácí se určitě mohou těšit na kvalitní zápas. Prešov v této sezóně podává kvalitní výkony, ale daří se i nám. Ve finálovém turnaji Českého poháru se nám podařilo rozehrát, takže věřím, že oba body zůstanou doma,“ hlásí bojovně devatenáctiletá spojka domácího celku Dominika Valovičová.
Zápasy v Českém poháru ocenil i Hudák. „Byly velmi dobrou přípravou na Interligu, určitě splnily svůj účel. Škoda jen, že se nám nepodařilo zjistit, jestli nějaké zápasy odehrál i náš soupeř. Vůbec tak nevíme, v jaké pohodě k nám přijede,“ přiznal kouč Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem