SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
21.09.2017

V sobotu hostíme Michalovce, zápas opět začíná už v 15 hodin!

Ve 4. kole MOL ligy přivítají Panenky vítěze posledního ročníku Interligy a slovenského šampiona Iuventu Michalovce.
„Očekávám hodně podobný zápas, jako se Šaľou. Michalovce sice před sezónou opustilo několik zkušených hráček, nicméně házenkářky, které tam zůstaly, mají velkou sílu. Je tam množství reprezentantek, takže i když budeme hrát doma, zápas pro nás určitě nebude jednoduchý,“ uvědomuje si kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák, který od svých svěřenkyň bude očekávat ještě lepší výkon, než proti Šaľe.
Zajímavý souboj se odehraje patrně na křídle, kde se proti rozjeté Márii Holešové postaví Kateřina Novotná. „V první řadě musíme eliminovat počet technických chyb, které se v naší hře neustále objevují. Důležité bude i zastavovat jejich protiútoky, protože to je jejich nejsilnější stránka. Konkrétně já si budu muset dávat velký pozor na Holešovou, která je teď ve velmi dobré formě, takže to bude zajímavý souboj,“ věří sympatická křídelnice Veselí.
Také tentokrát se bude hrát ve veselské sportovní hale v netradičním čase od 15 hodin. Zápas totiž opět bude v přímém přenosu vysílat slovenská televize 213.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem