SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
14.09.2017

V sobotu hostí ženy Šaľu, pozor začátek je už v 15 hodin!

Také svůj druhý domácí zápas v MOL lize sehrají házenkářky SHK Veselí nad Moravou v nezvyklém čase. Proti Šaľe nastoupí v sobotu už v 15 hodin. Důvodem je přímý přenos utkání ve slovenské televizi TV 213.
Veselanky se pokusí zapomenout na nepovedený druhý poločas v Písku. „Měli jsme v něm opravdu hodně velkou smůlu a doufám, že jsme si ji vybrali na zbytek sezóny. Tentokrát se bude jednat o úplně jiný zápas,“ je přesvědčen kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
Domácí celek si chce dát pozor zejména na útočnou hru slovenského celku, která je velmi efektivní. V úvodních dvou zápasech totiž tento tým nastřílel 60 branek. Zastavit kanonádu bude mít za úkol zejména brankářka Simona Lekešová. „
Šaľa je zkušený a kvalitní tým, který navíc posilnila naše bývalá spoluhráčka Jasmínka Vargová. Určitě je velkým přínosem pro tým. My se ale připravujeme na celý tým, na jejich herní styl, nikoliv na jednotlivé hráčky. Musíme si dát pozor hlavně na jejich přechod do protiútoku,“ upozornila Lekešová.
Trenér Veselí považuje zastavení rychlých útoků soupeře za klíčové. „Šaľa je z nich opravdu velmi nebezpečná, musíme se na to dobře připravit. Věřím, že nás i přes nezvyklý termín přijdou povzbudit naši fanoušci. Jsem přesvědčen, že uvidí zajímavý zápas,“ dodal Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem