SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
03.04.2018

V sobotu čeká panenky důležitý zápas, výhra by jim zajistila postup do play - off

Důležitý zápas v boji o play – off sehrají v sobotu 7. dubna od 17 hodin házenkářky SHK Veselí nad Moravou a Sokola Poruba. Pokud by domácí tým v utkání zvítězil, zajistil by si postup do bojů o českého mistra. Velmi blízko by k němu měl i v případě nerozhodného výsledku. Porubě reálnou naději na postup zajistí pouze výhra.

„Poruba je hodně nevyzpytatelný tým, který předvádí hodně kolísavé výkony. Proti silným týmům ale zpravidla dokáže podat výborný výkon. Máme výhodu domácího prostředí a rádi bychom v něm potvrdili svou účast v play – off. Rozhodně to ale nebude snadný zápas. Poruba má kvalitní obranu a dobré brankářky, budeme se muset na ně dobře připravit,“ upozorňuje kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

Důležitost utkání si uvědomují i samotné hráčky. „Když vyhrajeme, zajistíme si postup do play – off. Poruba nám rozhodně nic zadarmo nedá. Klíčové pro nás bude, abychom začaly proměňovat vyložené šance, což nás v posledních zápasech dost trápilo. Samozřejmě musíme mít i pevnou obranu,“ uvědomuje si kanonýrka Mária Olšovská.

Kouč i hráčky přitom věří, že je diváci v klíčové bitvě nenechají na holičkách. „Věříme, že nás diváci opět přijdou povzbudit a společně se nám podaří tento důležitý zápas zvládnout,“ doufá kouč i házenkářky SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem