SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
31.08.2016

Trenér i hráčky chtějí zahájit nový ročník Interligy žen výhrou

Už jen tři dny zbývají do odehrání 1. kola Interligy žen, ve kterém SHK Veselí nad Moravou přivítá celek Bratislavy. Jak sobotní duel, který začíná v 17.00 ve veselské sportovní hale vidí kouč Slavomír Varga a hráčky?

Slavomír Varga: Začátek soutěže bývá vždy poznamenaný tím, že družstva nejsou ještě dostatečně sehraná. Většině zápasů proto dominuje více snaha hráček, než herní kvalita. O výkonnosti Bratislavy, ani o změnách v kádru, nemáme žádné informace. Je proto těžké říkat nějaké prognózy. Přesto věřím, že podáme výkon, který se bude divákům líbit. Budeme se chtít prosadit naší hrou, zbraněmi, které jsou nám vlastní. Pokud vstoupíme do utkání koncentrovaní, vyhnou se nám zranění a podáme kolektivní výkon, tak věřím, že by ten zápas mohl pro nás dopadnout dobře. Chtěli bychom do nového ročníku vstoupit v dobrém a pozitivním naladění.

Nikol Vinklárková: O Bratislavě nemáme prakticky žádné informace, nikde nejsou zveřejněné jeho výsledky z přípravy, dokonce ani nevíme v jaké sestavě soupeř přijede. Důležité bude, jestli bude ještě hrát Petra Beňušková, o které se spekuluje, že už skončila kariéru. Ta byla totiž jednoznačným tahounem týmu. Její případná absence by nám mohla usnadnit úkol. Vzhledem k nedostatku informací můžeme vycházet pouze z toho, že v minulém ročníku Interligy skončila Bratislava na 11. místě, tedy o dvě příčky za námi. Určitě vstoupíme do utkání s tím, že bychom chtěli začít nový ročník výhrou. Kromě toho chceme udělat radost fanouškům.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem