SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
21.09.2016

Trenčín nesmíme podcenit, uvědomují si hráčky i kouč

Do svého třetího interligového utkání v letošní sezóně budou hráčky SHK Veselí nad Moravou vstupovat v roli favorita. Přivítají totiž nováčka soutěže z Trenčína, kterého dokázaly v přípravě dvakrát porazit. Nejprve zvítězily ve veselské hale 27:21 (14:10) a následně uspěly i v Trenčíně po výsledku 29:17.
„Tentokrát o soupeři máme poměrně hodně informací, ty má ovšem o nás i Trenčín. Budeme se snažit protivníka překvapit a chceme přitom navázat na výkony z úvodních dvou zápasů. Uvidíme, jak rychle se dostaneme do tempa, volný víkend nám totiž narušil rytmus,“ uvědomuje si kouč Veselí Slavomír Varga.
Brankařka Simona Lekešová vidí největší sílu soupeře na postu spojek. „Mají tam tři šikovné hráčky, a co jsem se dívala, tak mají navíc jednu posilu z Partizánského, takže je určitě nemůžeme podcenit. Celé dva týdny jsme se na tento zápas připravovaly, tak snad to bude na hřišti poznat,“ doufá Lekešová.
Veselankám narušily přípravu reprezentační akce slovenských celků. „Netrénovaly proto s námi: Sedláčková, Olšovská, Vargová a Pastorková. Vymlouvat se na to ale určitě nemůžeme, protože Trenčín byl v podobné situaci. Jsem přesvědčen, že pokud soupeře nepodceníme, body by měly zůstat doma,“ uzavřel předpověď Varga.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem