SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
26.02.2018

Těsná prohra v Olomouci, zkomplikovala postup do play – off

Sérii velmi těžkých zápasů mají za sebou ženy SHK Veselí nad Moravou. Po utkáních v Šaľe a Michalovcích nastoupily Panenky v Olomouci a ani tentokrát z toho nebyl bohužel bodový zisk, byť měl k tomu tým z těchto zápasů jednoznačně nejblíž. V tabulce naše hráčky klesly na 5. místo mezi českými týmy a v sobotu je čeká další těžký duel, když přivítají pražskou Slavii.

DHK ZORA Olomouc – SHK Veselí n. Moravou 25:24 (11:6)

Na začátku prvního poločasu se domácí družstvo rychle ujalo vedení a udrželo ho až do konce první třicetiminutovky. Ve druhém poločase tým Veselí nad Moravou začal náskok pomalu snižovat a v 58. minutě byl stav nerozhodný 23:23. Domácí družstvo ale zabojovalo, zvítězilo rozdílem pouhé branky, přičemž o těsné výhře rozhodla Severová.

Jan Hegar (trenér Zora Olomouc): „Jsme rádi za to, že jsme dokázali zvítězit, protože jsme byli v tomto týdnu v dost rozhozeném stavu co se týká zdravotní kondice hráček. Nevěděli jsme do poslední chvíle, zda nastoupí Salašová a nakonec odehrála výborný poločas. Některé hráčky nastoupily po nemoci. Bylo vidět, že jsme drželi dlouho zápas od kontrolou, ve druhé půlce se začal stav otáčet změnou hry Veselí na dva pivoty. Myslím si však, že jsme vytvořili šance a kvůli tomu, že jsme je neproměnili, z toho nakonec bylo drama až do konce.“

Ľuboš Hudák (trenér Veselí n. M.): „Vzhledem k tomu, jak jsme zápas dohráli, s kolika chybami a neproměněnými šancemi, kterých bylo strašně moc a některé byly doslova školácké… Konečný výsledek vypadá, jako by zápas byl dramatický. Můžeme děkovat za tento výsledek a možná jsme mohli, i když by to bylo nespravedlivé, ukradnout ještě aspoň bod.“

Veselí: Lekešová, Hřebejková – Olšovská 5/1, Zemčíková, Novotná 4/2, Lukšíková, Vinklárková 3, Šustková 4/3, Valovičová, Klimešová K., Divílková, Kutálková, Soldánová 1, Veselková 7.

Nejvíce branek Olomouce: Kubáčková 5, Severová 5, Růžičková 5.
Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Sedmimetrové hody: 1/1 : 6/6.
Vyloučení: 5:5.
350 diváků.

 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem