SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
20.04.2017

Tečku za Interligou udělá derby se Zlínem

V posledním utkání letošního ročníku Interligy přivítají Veselanky tradičního rivala ze Zlína a v tomto utkání je určitě o co hrát. Oba soupeři totiž na sebe narazí i v utkáních play – out a hraje se proto o tříbodovou, respektive jednobodovou bonifikaci do další části. Blíže k lepšímu umístění má Zlín, který má v tabulce o dva body více a k dobru domácí desetibrankovou výhru 27:17, která může hrát v konečném účtování velkou roli.

„Nastoupíme v plné sestavě, jakou nám zdravotní situace umožní. Nemáme moc možností, jak pošetřit klíčové hráčky. Navíc máme o co hrát, takže ani důvod k nějakému odpočívání rozhodně nemáme,“ tvrdí kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.
Před sezónou ze Zlína do Veselí zamířila křídelnice Kateřina Novotná. „Minulé utkání ve Zlíně jsem spíš sledovala z lavičky. Pamatuji si z toho jen to, že se nám tam nevydařil druhý poločas a vysoko jsme prohráli. Tentokrát to bude ale podle mne jiné. Domnívám se, že se bude jednat o vyrovnaný zápas, podobně jako s Porubou a rozhodnout budou drobnosti. Myslím si, že se diváci určitě mají na co těšit,“ uvedla Novotná.

Veselanky mají na svém kontě tři zápasy v řadě bez prohry (porazily Prešov a Slavii Praha, remizovaly s Porubou) a chtějí na to navázat. „Hrajeme doma a chceme proto Zlínu vrátit porážku, kterou jsme utrpěli na jeho palubovce. Zlín má ale tým, ve kterém působí řada zkušených hráček, takže určitě k nám nepojede v roli odevzdaného soupeře a bude chtít body také získat. Myslím, že se diváci opět mohou těšit na zajímavý zápas,“ doplnil Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem